2023-12-15

„48h. Zaginieni”: Kiedy przyjdzie zapłacić wysoką cenę za miłość

0

Oglądaj odcinki 191, 192, 193, 194, 195 serialu od 18 do 22 grudnia o godz. 20:00 na antenie Nowa TV. Trzeci sezon poszukiwań, zagadkowych zniknięć, mrocznych dramatów i prywatnych perypetii funkcjonariuszy z Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„48h. Zaginieni” - odcinek 191: Urodziny matki
Na komendę przychodzi Zuzanna (47), dyrektorka domu opieki dla osób chorych na Alzheimera. Kobieta obawia się, że zaginęła córka Moniki, jednej z jej podopiecznych. Od początku jej pobytu w ośrodku, Natalia (25) odwiedzała matkę codziennie, a od dwóch dni nie daje znaku życia. Zuzanna próbowała się z nią skontaktować, jednak bezskutecznie. W trakcie poszukiwań w mieszkaniu zaginionej Natalii funkcjonariusze spotykają jej wujka, Alberta (56). Okazuje się, że to znany policji oszust. Mężczyzna ujawnia, że Natalia spotykała się ostatnio z bogatym biznesmenem, którego poznała w jednym z warszawskich klubów. Dwa dni temu też miała iść z nim na randkę, a potem kontakt z nią się urwał. Kim jest tajemniczy biznesmen i czy to on odpowiada za zaginięcie młodej kobiety?

„48h. Zaginieni” - odcinek 192: Cena miłości
Przejęta Elżbieta (49) zgłasza zaginięcie swojej córki Sary (20). Towarzyszy jej Ania (20), przyjaciółka Sary. Zaginięcie przeżywają też nowi lokatorzy kamienicy Marek (44) z synem Danielem (22). Elżbieta martwi się o córkę, która ostatni bardzo się zmieniła na lepsze i znalazła sobie dobrą pracę w salonie SPA. Okazuje się jednak, że zaginiona okłamywała matkę i tam nie pracuje. Policjanci odkrywają, że młoda dziewczyna jest prostytutką i anonsuje się w internecie. Czy zaginięcie Sary jest związane z jej profesją, a może z kamienicą, w której mieszka?

„48h. Zaginieni” - odcinek 193: Pić do upadłego
Zdenerwowana Martyna (44) zgłasza zaginięcie swojego syna, Maksa (22). Żąda, aby policjanci znaleźli go jak najszybciej, bo dzisiaj ma wystąpić na alko-gali, której jest gwiazdą. Zaskoczeni policjanci orientują się, że chodzi o galę, w trakcie której uczestnicy na wizji upijają się do nieprzytomności: popularny trend w patostreamingu. Martyna, która jest menadżerką syna, boi się, że jeśli Maks nie weźmie udziału w gali, jego kariera legnie w gruzach. Policjanci rozpoczynają poszukiwania i zagłębiają się w świat rywalizujących ze sobą patostreamerów. To, co odkrywają, przeraża nawet ich, doświadczonych śledczych...

„48h. Zaginieni” - odcinek 194: Najpiękniejsza we wsi
Bożena (50) i Ryszard (55) zgłaszają zaginięcie swojej córki Kariny (24). Towarzyszy im chłopak Kariny, Natan (26). Karina pracuje jako fotomodelka w Warszawie, ale została też twarzą nowej kampanii reklamowej w firmie bogatego biznesmena ze swojej rodzinnej gminy. Dziewczyna ostatni raz widziana była na imprezie, podczas której ogłoszono ją zwyciężczynią konkursu. Policjanci jadą na wieś i rozpytują ludzi. Cień podejrzeń pada na Dankę (24), która również brała udział w konkursie i była wściekła, że nie wygrała. Policjantom udaje się ustalić, że finalistki pokłóciły się podczas imprezy, a potem ślad po Karinie zaginął. Danka zapewnia, że jest niewinna, ale w jej domu policjanci znajdują sukienkę Kariny ze śladami krwi... Czy zazdrosna dziewczyna zrobiła krzywdę swojej koleżance?

„48h. Zaginieni” - odcinek 195: Uwikłana
Przerażona Maria (35) w zaawansowanej ciąży zostaje napadnięta w progu mieszkania swojej siostry Teresy (50). Przyszła sprawdzić, co się z nią dzieje, ponieważ nie mogła dodzwonić. Policja zastaje mieszkanie zaginionej wywrócone do góry nogami, a w sypialni są ślady krwi. Znajdują również mnóstwo męskich rzeczy, choć kobieta nie miała partnera. Okazuje się, że Teresa jest kierowniczką sklepu drogeryjnego na warszawskiej Pradze, ale rano nie stawiła się w pracy. Jej szef informuje policjantów, że kobieta miała problemy finansowe i wzięła chwilówkę. Jaką tajemnicę skrywała przed siostrą Teresa i w co była uwikłana?

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV.