O nas

NOWA TV to telewizja nowoczesna w formie i przekazie.


NOWA TV jest stacją uniwersalną, w której widz w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Pokazujemy ciekawe seriale, sitcomy, dokumenty, filmy i publicystykę. Ramówka anteny podzielona jest na pasma tematyczne, dzięki którym widzowie wybierają najciekawsze dla nich programy.

GDZIE NAS OGLĄDAĆ?

  • Cyfrowy Polsat - 158
  • Multimedia - 230
  • Vectra - 174
  • UPC - Mediabox 153 / Horizon - 113
  • Toya - SD 19 / HD - 47
  • Inea - 26
  • Netia - 28
  • Orange - 33
  • NC+ - 156

Co zrobić, aby oglądać NOWA TV?

Odbiorcy cyfrowej telewizji naziemnej powinni sprawdzić, czy do ich miejsca zamieszkania dociera sygnał nadawany w ramach multipleksu Mux-8. Listę można znaleźć na:
https://emimaps.emitel.pl/.

Czy potrzebna jest zamiana anten?

Anteny i tunery umożliwiają także odbiór w paśmie VHF (kanały 5-12, zakres częstotliwości 174-230MHz). Na tuner DVB-T i nową, odpowiednią antenę, która umożliwia odbiór pasma VHF i UHF być może będą musieli się zdecydować posiadacze bardzo starych telewizorów, którzy dotychczas używali sygnału telewizji kablowej, a teraz chcą odbierać naziemną telewizję.

Jeżeli antena i tuner pozwala na odbiór telewizji w paśmie VHF, to pozostaje w odbiorniku ustawić strojenie kanałów, a NOWA TV zapisze się w odbiorniku telewizora na liście z programami. Jeżeli jednak odbiorca znajduje się w zasięgu sygnału, a niestety go nie odbiera, to prawdopodobnie musi nabyć dodatkową antenę VHF, wzmacniacz sygnału oraz tzw. zwrotnicę. Instrukcję, jak zainstalować dodatkową antenę można znaleźć tutaj: http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/poradniki/rozbudowa-instalacji-antenowej-o-mux-8/

WAŻNE: Zanim kupisz nowa antenę! Sprawdź połączenia:

Przed zakupem nowej anteny TRZEBA sprawdzić obecną instalację antenową, poprawić wszystkie połączenia, ewentualnie skorygować kierunek ustawienia anteny, gdyż w niedużych odległościach od nadajnika, gdzie sygnał jest najsilniejszy może się okazać, że uzyskamy satysfakcjonujący odbiór bez dodawania nowej anteny.

Problemy techniczne

Jeśli doświadczyłeś problemów związanych z instalacją anteny i nie możesz odbierać NOWA TV w swoim telewizorze skontaktuj się z instalatorami anten, z którymi Grupa ZPR Media nawiązała współpracę. Ci specjaliści pomogą rozwiązać Twoje problemy techniczne przez pomoc w rozbudowie systemu antenowego.© Nowa TV 2019