Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Znaki losu
 
Znaki losuHistoria kobiety, która potrafi czytać nietypowe symbole wysyłane przez dusze zmarłych i rozwiązuje tajemnicze zagadki.
Zdrady
poniedziałek-piątek 20:15
ZdradySerial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę.
Więzienie
wtorek 15:30
WięzienieSerial opisuje życie za murami Zakładu Karnego. Współegzystują tam dwie bardzo różne od siebie grupy – skazani i służba więzienna.
Trudne sprawy
poniedziałek 12:25
Trudne sprawyPoruszające historie, opowieści o zdradach, codziennych kłopotach, tajemnicach naszych bohaterów - ludzi żyjących tuż obok nas.
Szpital dziecięcy
 
Szpital dziecięcyLekarze i pielęgniarki zmagają się nie tylko z chorobami, ale także z nie zawsze rozsądnymi rodzicami oraz bezmyślnością i niewiedzą.
Świat małych domów
 
Świat małych domówJedni decydują się na miniaturowe nieruchomości ze względu na własny styl życia, inni przez ograniczony budżet.
Słoiki
 
SłoikiPrawdziwe historie ludzi, którzy chcieli swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji.
Seks dzień po dniu
 
Seks dzień po dniuBohaterowie serialu pod okiem kamer próbują znaleźć sposób, aby ich relacje w sypialnianym zaciszu na nowo stały się namiętne.
Sekrety rodziny
środa 12:20
Sekrety rodzinyIle jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne?
Rolnicy. Podlasie
sobota 16:20
Rolnicy. PodlasieBijąca rekordy popularności autorska produkcja FOKUS TV, której tematem są losy ludzi związanych z uprawą roli i hodowlą zwierząt.
Pielęgniarki
 
PielęgniarkiHistorie dzielnych pracownic miejskiego szpitala, które codziennie niosą pomoc i wsparcie pacjentom kliniki.
Oszukane
 
OszukaneKiedy miłość okazuje się jedynie manipulacją... Poznaj historie oszukanych kobiet. Scenariusz do tej paradokumentalnej serii napisało życie.
Niania w wielkim mieście
 
Niania w wielkim mieścieDzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?
Na ratunek 112
czwartek 12:20
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Malanowski i Partnerzy
poniedziałek-piątek 10:35
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Łowcy małych domów
 
Łowcy małych domówMieszkańcy wielkich rezydencji mówią dość marnowaniu przestrzeni i decydują się zamienić swoje ogromne wille na małe domki.
Łowcy cieni
 
Łowcy cieniSerial kryminalno-obyczajowy ukazujący kulisy pracy najbardziej tajemniczej jednostki policji CBŚP oraz życie prywatne jej śledczych.
Kryptonim szef
 
Kryptonim szefWażni prezesi, właściciele dużych przedsiębiorstw, decydują się incognito wejść między pracowników własnych firm.
Hotel 52
piątek 12:25
Hotel 52Od dnia premiery serial cieszy się niesłabnącą popularnością i otwiera widzom szeroko drzwi do luksusowego stołecznego hotelu.
Górale
środa 15:20
GóraleCykl „Górale” ukazuje życie ludzi gór. Kamera towarzyszy im przy pracy, czy wypoczynku. Rejestruje radość, porażki i życiowe problemy.
Gliniarze
poniedziałek-piątek 18:15
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Dlaczego ja?
wtorek 12:20
Dlaczego ja?Opowieści o osobach żyjących obok nas. Zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi: dlaczego mnie to spotkało?
Demaskator. Poza prawem
sobota-niedziela 20:15
Demaskator. Poza prawemNowy serial paradokumentalny, który ukazuje kulisy oszukiwania ludzi, sztuczki przestępców i sposoby, jak sobie z nimi radzić.
Chłopaki do wzięcia
czwartek 15:30
Chłopaki do wzięciaPochodzą z małych wsi i miasteczek. Mają niewielkie perspektywy, ale mimo to z wiarą poszukują partnerek na całe życie.
Były sobie Ameryki
sobota 8:25
Były sobie AmerykiHistoria zasiedlenia Ameryki Północnej i Południowej od przybycia pierwszych osadników, po powstanie słynnych ulic w USA.
2XL
 
2XLAgata i Laura początkowo nie przypadają sobie do gustu, jednak obie walcząc z problemem otyłości zaprzyjaźniają się.