Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wszystko o jedzeniu
 
Wszystko o jedzeniuPełen humoru i ciekawostek serial o najpopularniejszych produktach spożywczych – ich historii, zaletach i sposobie wytwarzania.
Robota na weekend
 
Robota na weekendProjektantki wnętrz Anna Drozd i Beata Łańcuchowska pomagają uczestnikom przerobić ich mieszkania.
Renowacja... Czas start!
 
Renowacja... Czas start!Ekipa telewizyjna z bliskimi i przyjaciółmi właścicieli domów bierze udział w szalonej metamorfozie... pod nieobecność gospodarzy.
Przeprowadzka z miasta
 
Przeprowadzka z miastaKilka rodzin zamierza porzucić miasto i planuje przeprowadzkę na odludzie, gdzie muszą radzić sobie z nowymi problemami.
Polacy za granicą
niedziela 15:10
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru... Nasi prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Niecodzienne domy
 
Niecodzienne domyProjektanci Taimoor, Rehan i Kyle podróżują po kraju i odwiedzają domy wymagające remontu. Efekty ich pracy są niesamowite!
Kabaretowa Dynastia
poniedziałek-piątek 19:00
Kabaretowa DynastiaPrezentacja szerokiego spektrum polskiego środowiska kabaretowego na tle uznanych gwiazd polskiej satyry.
Dom - weź to sprzedaj
sobota-niedziela 12:35
Dom - weź to sprzedajAutorzy programu odwiedzają właścicieli domów, którzy z różnych względów chcą pozbyć się swojej nieruchomości.
Bywanie na dywanie
 
Bywanie na dywanieOla Kot i Paulina Koziejowska przedstawiają najbardziej aktualne wydarzenia ze świata rozrywki, kultury oraz sportu.
© Nowa TV 2021