2023-03-19

„48h. Zaginieni”: Nieszczęśliwy finał długich poszukiwań

0

Oglądaj odcinki 136, 137, 138, 139, 140 serialu od 20 do 24 marca na antenie Nowa TV. W drugim sezonie produkcji kolejne zmagania policjantów z grupy do spraw zaginionych, którzy poświęcają się, aby dotrzeć jak najszybciej do poszukiwanych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 136: Patolog
Ewa, doktorantka z Zakładu Medycyny Sądowej, zgłasza zaginięcie szefa, profesora Olafa Szareckiego, który jest także patologiem. Mężczyzna nie pojawił się w pracy, gdzie miał do wykonywania pilną sekcję zwłok. Nigdy wcześniej nie zaniedbał obowiązków zawodowych. Policjanci ustalają, że telefon zaginionego po raz ostatni logował się w pobliżu ruin zamku pod miastem. Znajdują tam aparat fotograficzny patologa, na którym są zdjęcia wygłupiających się nastolatków. Funkcjonariusze namierzają grupkę młodzieży. Ci twierdzą jednak, że nic nie zrobili zaginionemu, bo przegonił ich agresywny nieznajomy. Śledczy muszą ustalić, czy młodzi ludzie mówią prawdę.

„48h. Zaginieni” - odcinek 137: Gwiazdeczka
Dyrektor prywatnego ośrodka leczenia uzależnień zgłasza zaginięcie pacjentki, Ingi, znanej aktorki, która kilka miesięcy temu znalazła się na zakręcie kariery. Ze względu na uzależnienie od narkotyków została wyrzucona z pracy przy telenoweli i nie dostawała kolejnych ról. Kobieta zgłosiła się na odwyk. Pozwolono jej dwa razy w tygodniu prowadzić warsztaty z aktorstwa w pobliskim domu kultury, ale z ostatnich zajęć nie wróciła. Policjanci dowiadują się, że Inga szantażowała producenta filmowego Bogdana Ostrowskiego, swojego byłego kochanka. Chciała ujawnić przekręty finansowe. Przesłuchiwany mężczyzna nie zaprzecza temu, że mieli romans. Twierdzi jednak, że oskarżenia o wyprowadzanie pieniędzy z firmy są bezpodstawne.

„48h. Zaginieni” - odcinek 138: Kim naprawdę jesteś?
Zamożny biznesmen Eryk zgłasza zaginięcie partnerki Elizy i jej syna Szymona. Od dwóch lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Mimo że mężczyzna nie jest biologicznym ojcem chłopca, pokochał go jak własne dziecko. Koleżanka zaginionej sugeruje, że Eliza uciekła do kochanka. Eryk jednak jest przekonany, że obojgu stało się coś złego. Nie zmienia zdania nawet wtedy, gdy policjanci odkrywają, że kobieta regularnie wypłacała z jego konta spore sumy pieniędzy. Miała też drugi telefon, za pośrednictwem którego rzeczywiście umawiała się z innym mężczyzną. Telefon logował się ostatnio w lesie. W trakcie poszukiwań psy tropiące znajdują zwłoki młodej kobiety...

„48h. Zaginieni” - odcinek 139: Striptizerka
Wdowiec Jerzy zgłasza na policję zaginięcie swojej córki Marleny. Oprócz niej mężczyzna wychowuje też syna Damiana. Z powodu trudnej sytuacji finansowej rodziny dziewczyna pomagała ojcu w utrzymaniu domu. Jerzy jest na rencie po wypadku na budowie. Irek z Antkiem szybko odkrywają, że zaginiona wcale nie była zatrudniona w sklepie nocnym, jak twierdził ojciec. Próbują ustalić, gdzie wychodziła wieczorami do pracy. Z kolei Klaudia, przyjaciółka Marleny, rzuca podejrzenie na Marka Zasadzkiego, nauczyciela ze szkoły.

„48h. Zaginieni” - odcinek 140: Zapach perfum
Policjanci otrzymują zgłoszenie o zniknięciu modelki i influencerki Agnieszki. Jej chłopak, Paweł, przyznaje ze wstydem, że dziewczyna pozbyła się ich psa, porzucając go przywiązanego na ulicy. Ktoś dotarł do nagrania z monitoringu miejskiego z zapisem tego zdarzenia i szantażował Agnieszkę ujawnieniem kompromitującego filmu. Żądał 20 tysięcy złotych za milczenie. Zapłacili, ale materiał i tak ujrzał światło dzienne. Agnieszka straciła kontrakty reklamowe, odwrócili się od niej też fani. Paweł jest pewien, że za całą sprawą stoi inna modelka, Magda, z którą jego dziewczyna była w konflikcie. Agnieszka doprowadziła do wypadku, który oszpecił rywalkę. Być może spór kobiet wymknął się spod kontroli.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV