2023-02-24

„48h. Zaginieni”: Ucieczka od przytłaczających problemów

0

Oglądaj odcinki 121, 122, 123, 124, 125 serialu od 27 lutego do 3 marca na antenie Nowa TV. W drugim sezonie produkcji kolejne zmagania policjantów z grupy do spraw zaginionych, którzy poświęcają się, aby dotrzeć jak najszybciej do poszukiwanych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 121: Kurier
Sabina zgłasza zniknięcie męża Jacka, który pracuje jako kurier. Mężczyzna nie wrócił na noc do domu, a jego telefon milczy. Zaginiony choruje na cukrzycę. Jego żona podejrzewa, że w sprawę jest zamieszany miejscowy kandydat na burmistrza Piotr Szafraniec. Kilka dni temu Jacek, przynosząc przesyłkę do jego biura, przyłapał urzędnika w dwuznacznej sytuacji z kobietami lekkich obyczajów. Został wtedy pobity przez ochroniarza i grożono mu śmiercią w razie ujawnienia kompromitującej informacji. Obiecał milczenie, ale sprawa i tak przedostała się do mediów. Zachodzi podejrzenie, że Szafraniec zlecił porwanie kuriera.

„48h. Zaginieni” - odcinek 122: Macierzyństwo
Właścicielka małej firmy Edyta nie wraca do domu po zajęciach z redukcji stresu, na które poszła z przyjaciółką. Zaginięcie zgłasza mąż Albert. Kobieta jest w trzynastym tygodniu ciąży. Niestety płód ma ciężkie wady genetyczne. Miała jechać do Czech, aby dokonać aborcji, gdyż prowadząca ciążę ginekolog odmówiła wykonania zabiegu. Sytuacją Edyty interesowała się organizacja prolife. Jej członkowie nachodzili parę i namawiali do rezygnacji z aborcji. W międzyczasie wychodzi na jaw, że Albert ma romans. Policjanci muszą ustalić, czy zniknięcie ma związek ze zdradą męża, czy może była to ucieczka od zbyt wielu przytłaczających ją problemów.

„48h. Zaginieni” - odcinek 123: Za dużo
Milena zawiadamia o zaginięciu męża Jacka. Mężczyzna pojechał w sobotę na zjazd licealny, miał wrócić w niedzielę, ale od trzech dni nie ma z nim kontaktu. Rodzice Mileny podejrzewają, że ich zięć ma romans. Ona jednak twierdzi, że była szczęśliwa w związku, a z mężem starali się o dziecko. Jest pewna, że Jacek nigdy by jej nie zdradził i nie zostawił. Policjanci jadą do hotelu, w którym odbywało się spotkanie absolwentów liceum. Dowiadują się, że zaginiony pokłócił się z kolegą z dawnej klasy. Na nagraniu z monitoringu widać, że mężczyźni pobili się na parkingu, a potem Marcin zabrał rannego znajomego swoim samochodem. Teoria z ucieczką do kochanki upada. Ale gdzie jest Jacek?

„48h. Zaginieni” - odcinek 124: Cheerleaderka
Kamila informuje policję o zniknięciu jej matki Ewy Kosiby, która jest członkinią koła gospodyń wiejskich i cheerleaderką lokalnego zespołu „Młodzieżówki”. Grupa miała zadebiutować podczas festynu. Policjanci odkrywają, że Ewa dostawała groźby, w których kazano jej rozwiązać formację. Występ dojrzałych cheerleaderek podzielił wieś: jedni im kibicowali, inni uważali, że się kompromitują. Na domiar złego w noc, w którą zniknęła Ewa, ktoś pobił jej męża. Został on napadnięty we własnym domu i na skutek obrażeń trafił do szpitala. Zachodzi podejrzenie, że ktoś chciał się pozbyć małżeństwa Kosibów.

„48h. Zaginieni” - odcinek 125: Dom
Bez śladu znika cała rodzina Kownackich - mąż Andrzej, żona Elżbieta oraz ich dzieci - Krzyś i Tomek. Zaginięcie zgłasza sąsiad Tadeusz. Na miejscu policjanci zastają zdemolowane wnętrze domu i ślady krwi. Okazuje się też, że telefony wszystkich członków rodziny są wyłączone. Sąsiad podejrzewa, że na budynku ciąży klątwa - dziesięć lat temu w tym samym miejscu matka zamordowała dwoje dzieci. Jaką tajemnicę tym razem skrywa dom?

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV