2023-03-10

„48h. Zaginieni”: Obsesja, która doprowadza do zguby

0

Oglądaj odcinki 131, 132, 133, 134, 135 serialu od 13 do 17 marca na antenie Nowa TV. W drugim sezonie produkcji kolejne zmagania policjantów z grupy do spraw zaginionych, którzy poświęcają się, aby dotrzeć jak najszybciej do poszukiwanych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 131: Zemsta
Elżbieta i Piotr proszą o odnalezienie ich przysposobionego syna, jedenastoletniego Tymka. Od roku są dla niego rodziną zastępczą. Jego biologiczna matka nie żyje, a ojciec jest nieznany. Piotr sugeruje, że Tymek mógł pojechać na grób mamy. W obliczu kłopotów zdarzało mu się tam uciekać. Niestety, tym razem go tam nie ma. Tymczasem podejrzanym staje się piętnastoletni Kacper - starszy syn małżeństwa. Nie lubił Tymka i traktował go jak przybłędę. Policja musi ustalić, czy zazdrosny nastolatek odpowiada za zaginięcie przybranego brata.

„48h. Zaginieni” - odcinek 132: Szkoła życia
W podwarszawskim liceum od dwóch dni nie pojawił się w pracy nauczyciel historii, Arkadiusz. Nie odbiera telefonów, nie ma go w mieszkaniu, ale nic nie wskazuje, by wyjechał. Podejrzenie zaginięcia zgłasza zaniepokojona dyrekcja szkoły. Policja ustala, że historyk mieszka sam, ale miał zażyłe relacje z jedną ze swoich uczennic, 18-letnią Moniką, prymuską klasy humanistycznej. Wkrótce nad rzeką zostaje znalezione ciało nauczyciela. Stróże prawa muszą ustalić, czy Monika ma związek z tą tragedią.

„48h. Zaginieni” - odcinek 133: Gra o wszystko
Państwo Nowiccy zgłaszają zniknięcie córki Asi. Dziewczyna była na osiemnastce koleżanki z klasy i nie wróciła z imprezy do domu. Podejrzanym jest sąsiad rodziny, który w noc zaginięcia zaatakował grupkę młodych ludzi na osiedlu. W trakcie śledztwa Irek i Antek ustalają, że zniknęła nie tylko córka Marii i Piotra, lecz także jej najlepsza przyjaciółka Julia. Wychodzi na jaw, że dziewczyny kontaktowały się z Kacprem Drozdem - fotografem, który w przeszłości odsiadywał wyrok za gwałt.

„48h. Zaginieni” - odcinek 134: Mąż i ojciec
Na policję zgłaszają się Ilona z córkami. Kobieta zeznaje, że jej mąż Grzegorz pojechał na działkę i z niej nie wrócił, ma też wyłączony telefon. W trakcie śledztwa policjanci ustalają, że zaginiony miał konflikt z chłopakiem starszej z dziewcząt, Hani. Kilka dni wcześniej obaj się pobili. Norbert twierdzi, że nie ma związku ze sprawą, ale jednocześnie rzuca oskarżenie na kuriera, Konrada. Sugeruje, że Ilona zdradzała z nim męża. Kobieta zaprzecza, przyznaje jednak, że dostawała od kuriera niepokojące wiadomości SMS. W trakcie przesłuchania Konrad przyznaje, że ma obsesję na punkcie Ilony. Mówi jednak policjantom, że to Grzegorz zdradzał żonę.

„48h. Zaginieni” - odcinek 135: Babciu pomocy
Zaginęła 12-letnia Hania. Okazuje się, że ostatnią osobą, z którą miała kontakt, była jej babcia. Dziewczynka wysłała jej wiadomość o dramatycznej treści: „Babciu pomocy!”. Niestety, starsza kobieta, która pracuje w Niemczech, mogła jedynie zadzwonić do jej matki. Podczas rozmowy telefonicznej z policją matka Hani, Marzena, zostaje napadnięta w swoim domu. Młody mężczyzna rzuca pod jej adresem groźby, dopytując o schowany gdzieś towar. Pojawia się podejrzenie, że za zaginięciem Hani stoi gang narkotykowy.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV