2023-04-07

„48h. Zaginieni”: Kiedy ostatni ślad nagle się urywa

0

Oglądaj odcinki 151, 152, 153, 154 serialu od 11 do 14 kwietnia na antenie Nowa TV. W drugim sezonie produkcji kolejne zmagania policjantów z grupy do spraw zaginionych, którzy poświęcają się, aby dotrzeć jak najszybciej do poszukiwanych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 151: Grabarz
Bożena zgłasza zaginięcie syna Witka, miejscowego grabarza. Mężczyzna nie wrócił na noc do domu i nie pojawił się na porannym pogrzebie. Zaginiony wrócił niedawno ze Słowacji, gdzie brał udział w nietypowym konkursie kopania grobów na czas. Policjanci dowiadują się, że Witek był mocno skonfliktowany z kolegą z cmentarza, Kazimierzem. Uwagę policjantów zwraca także Czech, który jakiś czas temu pojawił się we wsi i wypytywał o zaginionego. Sprawa zniknięcia Witka staje się coraz bardziej zagadkowa.

„48h. Zaginieni” - odcinek 152: Pan młody
Na dzień przed ślubem znika pan młody, Emil. Zaginięcie zgłasza panna młoda Sara i jej rodzina. Poprzedniego wieczoru Emil oraz Marcel, przyszły szwagier, wybrali się na spóźniony wieczór kawalerski. Policjanci szybko odkrywają na nagraniach z monitoringu miejskiego, że obaj się o coś pokłócili. Doszło do rękoczynów. Potem jednak ich drogi się rozeszły. Funkcjonariusze ustalają, że pod adresem ostatniego logowania telefonu Emila mieści się klub ze striptizem. Być może chłopak postanowił zaszaleć w ostatnią noc przed założeniem obrączki.

„48h. Zaginieni” - odcinek 153: Gra pozorów
Na policję zgłasza się Ada, fanka instagramerki Pauliny. Jej idolka od dwóch dni nie opublikowała nowego posta. W ostatnim tygodniu podróżowała po Polsce wraz ze swoim chłopakiem, Mirkiem. Policjanci ustalają ostatnie miejsce, z którego para nadawała relację. To obskurny motel przy drodze krajowej. Jego właściciel potwierdza, że oboje spędzili tu noc. Byli głośni i kłócili się. Potem mieli jechać do starej leśniczówki, w której 20 lat temu doszło do potwornej zbrodni. Paulina chciała nagrać materiał o rzekomo nawiedzonym budynku. Zosia i Kamil przyjeżdżają do leśniczówki. Znajdują tam samochód zaginionych oraz ich rzeczy osobiste.

„48h. Zaginieni” - odcinek 154: Problemy Elwiry
Agnieszka, asystentka Elwiry, znanej autorki romansów i kryminałów, zgłasza zniknięcie swojej pracodawczyni. Detektywi podejrzewają, że pisarka mogła sfingować zaginięcie, aby wywołać rozgłos, gdyż wkrótce ma mieć miejsce premiera kolejnej jej książki. Podczas prac dochodzeniowych funkcjonariusze sprawdzają byłego męża Elwiry, Ryszarda. Mężczyzna nie może pogodzić się z odejściem żony i nękał ją. Podejrzanym staje się także sporo młodszy od pisarki jej obecny partner. Wkrótce trop prowadzi śledczych do lasu. Na drodze wśród drzew znajdują oni samochód kobiety.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV