2024-02-02

„48h. Zaginieni”: Poszukiwani, pacjenci i niezdrowa fascynacja

0

Oglądaj odcinki 206, 207, 208, 209 i 210 od 5 do 9 lutego na antenie stacji Nowa TV. Trzeci sezon poszukiwań, zagadkowych zniknięć, mrocznych dramatów i prywatnych perypetii funkcjonariuszy z Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy „48h. Zaginieni” i zobacz wideo po emisji telewizyjnej.

„48h. Zaginieni” - odcinek 206: Pani doktor
Zaginioną jest Edyta (39), matka Stasia (9), która jest chirurgiem dziecięcym. Jej zniknięcie zgłasza mąż Maciej. Dwa dni wcześniej małżonkowie pokłócili się. Zdenerwowana żona wyszła wieczorem z domu. Maciej był przekonany, że Edyta poszła do pracy i kiedy ochłonie, wróci. Szybko jednak okazało się, że lekarki nie ma w szpitalu. Komisarze Jagoda i Jurek ustalają, że Edyta i inny chirurg, Błażej, są oskarżani o popełnienie błędu lekarskiego. Po przeprowadzonej przez nich operacji zmarł siedmioletni syn Krystyny. Zrozpaczona matka poprzysięgła zemstę. Policjanci muszą ustalić, czy zniknięcie Edyty jest jednym z elementów wendety.

„48h. Zaginieni” - odcinek 207: Szaleństwo Anny P.
Milena, pielęgniarka z prywatnej kliniki psychiatrycznej, zgłasza zaginięcie pacjentki, chorej na depresję Anny. Po przyjeździe na miejsce policjanci dowiadują się od szefa kliniki, Adama, że jego podwładna niepotrzebnie ich fatygowała, gdyż Anna wypisała się na własne życzenie. Kiedy kolejnego dnia znika również Milena, funkcjonariusze postanawiają działać pod przykrywką. Jolka jako pacjentka zgłasza się do kliniki. Wszyscy liczą na to, że dzięki tajnej operacji uda się odnaleźć zaginione kobiety.

„48h. Zaginieni” - odcinek 208: Na śmierć i życie
Zniknięcie Wiktora, studenta cyberbezpieczeństwa, zgłasza na policję jego współlokator Gracjan, który jakiś czas temu został pobity i okradziony w wynajmowanym mieszkaniu. Okazuje się, że Wiktor hobbystycznie bierze udział w rekonstrukcjach rycerskich. Jego dziewczyna Julka rzuca podejrzenie na ich wspólnego kolegę Igora, swojego byłego chłopaka. Dzień przed zaginięciem, w czasie pozorowanego pojedynku, jej ex rzucił się na Wiktora z mieczem. Czy wciąż zakochany w dziewczynie Igor zrobił krzywdę rywalowi? Czy zaginięcie Wiktora ma związek z kierunkiem jego studiów? Policjanci muszą to rozstrzygnąć.

„48h. Zaginieni” - odcinek 209: Idźcie po śladach
Przyjaciele Patrycja, Marcin i Basia zgłaszają zaginięcie swojej współlokatorki, studentki, Mirki (24). Dziewczyna miała obsesję na punkcie true crime: oglądała nałogowo seriale kryminalne, słuchała podcastów, czytała kryminały. Basia ma złe przeczucia, bo Mirka tydzień wcześniej twierdziła, że ktoś ją obserwuje. Policjanci znajdują na monitoringu miejskim nagranie z zaginioną, na którym dziewczyna wyraźnie nadaje sygnał SOS. W trakcie śledztwa funkcjonariusze natrafiają na kolejne ślady, które zostawia im poszukiwana studentka.

„48h. Zaginieni” - odcinek 210: Ćma
Marek (35) zgłasza zaginięcie swojej narzeczonej, Iwony (28), zawodowej tancerki tańca towarzyskiego i high heels. Kobieta nie pojawiła się na umówionej kolacji, na którą miała przyjechać zaraz po próbie swojego zespołu. Załamany mężczyzna aktywnie angażuje się w poszukiwania, żeby odnaleźć ukochaną. Sąsiadka zaginionej rzuca podejrzenia na konkubenta ciotki Iwony, z którą dziewczyna mieszka. Tymczasem trop prowadzi do Eryka (25), byłego chłopaka Iwony, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie siedział za handel narkotykami. Eryk to była wielka miłość Iwony. Pojawia się podejrzenie, że to on stoi za jej zaginięciem.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV.