2024-01-19

„48h. Zaginieni”: Porwanie dziecka i ucieczka od męża

0

Oglądaj odcinki 199 i 200 serialu od 25 do 26 stycznia na antenie Nowa TV. Trzeci sezon poszukiwań, zagadkowych zniknięć, mrocznych dramatów i prywatnych perypetii funkcjonariuszy z Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji telewizyjnej.

„48h. Zaginieni” - odcinek 199: Kamikadze
Zaginioną jest Kornelia (30), psycholog w 9. miesiącu ciąży, pracująca w zakładzie karnym. Zaginięcie młodej kobiety zgłasza rano po powrocie z delegacji jej przyjaciółka, Marta (30). Kornelia tymczasowo u niej mieszka. Okazuje się, że nie ma jej samochodu, a telefon milczy. Kobieta jest z mężem w separacji, ale nie chciała mieszkać u konserwatywnego ojca, sędziego Olszewskiego (52), ponieważ on od początku uważał, że jej małżeństwo z Marcinem (35) było pomyłką. Marta wyznaje, że Kornelia bała się męża, który nachodził ją i żądał od niej pieniędzy. W dodatku mężczyzna ma problemy z narkotykami... Czy to on ma coś wspólnego z zaginięciem ciężarnej żony? Trop prowadzi również do więzienia, w którym pracowała zaginiona.

„48h. Zaginieni” - odcinek 200: Desperat
Porwanie Gabrysi (10) zgłaszają jej roztrzęsieni rodzice - Magdalena (37) i Tomasz (44). Mężczyzna mówi policjantom Jagodzie i Jurkowi, że rano odprowadził córkę do szkoły, a po lekcjach miała wracać do domu z koleżankami. Policjanci przeglądają monitoring miejski, obejmujący fragmenty drogi dziecka ze szkoły do domu, i znajdują zapis, na którym widać, że dziecko jest wciągane do lasu przez zamaskowanego mężczyznę. Policjanci rozpoczynają walkę z czasem, żeby odnaleźć 10-letnią dziewczynkę, zanim stanie jej się krzywda...

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV.