2024-01-26

„48h. Zaginieni”: Uprowadzenia bez szans na wyjaśnienie?

0

Oglądaj odcinki 201, 202, 203, 204 i 205 serialu od 29 stycznia do 2 lutego na antenie Nowa TV. Trzeci sezon poszukiwań, zagadkowych zniknięć, mrocznych dramatów i prywatnych perypetii funkcjonariuszy z Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji telewizyjnej.

„48h. Zaginieni” - odcinek 201: Porwanie Jagody
Zaginęła komisarz Jagoda Strzelecka. Poszukiwania zaczyna jej partner, komisarz Jurek Bąkowski, wspierany przez policjanta z innego duetu - komisarza Mirona Leśniaka. Pierwszy trop prowadzi w stronę stalkera, który kilka lat temu trafił przez komisarz Strzelecką do więzienia. Podejrzany jest również mąż zaginionej, który nie potrafi pogodzić się z faktem, że żona go zostawiła. Czy któryś z nich uprowadził doświadczoną śledczą? Czy Jurkowi uda się uratować partnerkę?

„48h. Zaginieni” - odcinek 202: Drugie zaginięcie
Rodzina zgłasza zaginięcie Ady (30). Policjanci bez trudu odnajdują młodą kobietę, ale ku ich zaskoczeniu Ada nie chce, aby ujawnili rodzinie jej miejsce pobytu. Stanowczo stwierdza, że nie będzie już utrzymywać z matką, bratem i narzeczonym żadnych kontaktów. Dwa dni później okazuje się, że Ada znowu zaginęła. Tym razem na policję zgłasza się jej partnerka Julia (28). Pierwszymi podejrzanymi są matka i brat Ady, którzy nie akceptowali związku Ady z kobietą. Szybko wychodzi na jaw, że dziewczyna została porwana. Kto jest zamieszany w jej zaginięcie?

„48h. Zaginieni” - odcinek 203: Podchody
W czasie podchodów organizowanych przez szkołę znika 12-letni Denis. Jego mama Iga (32) szaleje z rozpaczy. Podejrzewa byłego męża o uprowadzenie syna, ale po przesłuchaniu go przez policjantów okazuje się, że mężczyzna nie ma nic wspólnego z jego zaginięciem. W trakcie policyjnego śledztwa funkcjonariuszom udaje się ustalić, że Denis był prześladowany przez swojego kolegę Pawła (12), a podczas podchodów doszło między nimi do bójki. Czy za zaginięciem chłopca stoi agresywny nastolatek?

„48h. Zaginieni” - odcinek 204: Układ nastolatek
Zaginęła Natalia (17). Nastolatkę samotnie wychowuje ojciec Marek (54). Matka Natalii zmarła kilka lat wcześniej. Mężczyzna jest po udarze i nie ma pracy, przez co żyją z Natalią bardzo biednie. Marek bardzo kocha córkę i są ze sobą mocno zżyci. Ich dom i działkę chce kupić bogaty sąsiad Janusz (45), właściciel sieci sklepów, ale Marek za nic nie chce pozbyć się ojcowizny. Zrozpaczony ojciec uważa, że to Janusz w zemście porwał Natalię. Sprawa nabiera tempa kiedy najlepsza przyjaciółka Natalii, Weronika (17), zostaje znaleziona pobita w lesie... Komu naraziły się nastolatki i czy Natalię uda się odnaleźć całą i zdrową?

„48h. Zaginieni” - odcinek 205: Łatwy cel
Na komendzie pojawia się Maria, dyrektorka miejskiej biblioteki. Kobieta zgłasza zniknięcie jednej ze swoich pracownic, Kingi. Dziewczyna nie przyszła rano do pracy i nie ma z nią kontaktu. Policjanci jadą do mieszkania zaginionej i ku swojemu zaskoczeniu zastają tam jej siostrę bliźniaczkę - Laurę. Kobieta nie wie jednak, gdzie jest jej siostra, sama też jej szuka. W czasie śledztwa stróże prawa trafiają na trop jednego ze stałych bywalców biblioteki, recydywisty Tomasza. Gdy próbują go przesłuchać, mężczyzna ucieka. W jego porzuconym notesie funkcjonariusze znajdują rysunki kobiet i opisy zbrodni. Zachodzi obawa, że bibliotekarka została zamordowana.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV.