2024-02-09

„48h. Zaginieni”: Gdzie leży prawda? Wyścig z czasem

0

Oglądaj odcinki 211, 212, 213, 214 i 215 od 12 do 16 lutego na antenie stacji Nowa TV. Trzeci sezon poszukiwań, zagadkowych zniknięć, mrocznych dramatów i prywatnych perypetii funkcjonariuszy z Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy „48h. Zaginieni” i zobacz wideo po emisji telewizyjnej.

„48h. Zaginieni” - odcinek 211: Makijażystka
Zaginięcie Klaudii Nowak (24), wizażystki, zgłasza Tomasz (27) jej chłopak i współpracownik z planu zdjęciowego, na którym zaginiona nie pojawiła się od dwóch dni. Tomasz twierdzi, że Klaudia nie odpuściłaby pracy. Dziewczyna nie ma rodziny, nie pojawiła się też w mieszkaniu. Komisarze Jagoda i Jurek dość szybko odkrywają, że zaginiona miała romans z żonatym reżyserem filmu, przy którym razem pracowali. Czy to odkrycie przybliży policjantów do prawdy i pomoże ustalić, co stało się z Klaudią?

„48h. Zaginieni” - odcinek 212: Mój kochany synek
Roztrzęsiona Anastazja, żona komisarza Ireneusza Zalewskiego, zgłasza zaginięcie Franka (4) z Domu Samotnej Matki, gdzie pracuje jako wolontariuszka. Kobieta opiekowała się chłopcem, kiedy jego mama była na szkoleniu. Do porwania dziecka doszło w parku, nieopodal Domu Samotnej Matki. Dwóch zamaskowanych mężczyzn wcześniej ogłuszyło Anastazję, która straciła przytomność. Okazuje się, że chwilę przed porwaniem Anastazja spotkała w parku jedną z mieszkanek ośrodka - Wiolę (25), która również zaginęła. Wiele wskazuje na to, że Wiola brała udział w porwaniu. Trop prowadzi też do ojca chłopca. Czy policji uda się odnaleźć Franka całego i zdrowego?

„48h. Zaginieni” - odcinek 213: Niemy świadek
Na policję przychodzi Sandra (40), asystentka prywatnego detektywa Jana (37) i zgłasza zaginięcie swojego szefa. Kobieta od czterech dni nie ma z nim kontaktu. Ujawnia, że przełożony prowadził aktualnie dwie sprawy. Śledził niewiernego męża zamożnej klientki oraz chłopaka, którego rodzice podejrzewają o branie narkotyków. Sandra zastrzega jednak, że jej szef przyjmował czasami „tajne” zlecenia, w które jej nie wtajemniczał. Kobieta boi się o swojego pracodawcę, bo śledzony mąż zorientował się, że żona coś podejrzewa i groził Janowi. Kto naprawdę stoi za zaginięciem doświadczonego detektywa?

„48h. Zaginieni” - odcinek 214: Rodzinny sekret
Dorota (43) zgłasza zniknięcie swojej córki Julii (15), która nie wróciła do domu ze szkoły. Policjanci szybko ustalają, że trzy dni wcześniej, pod nieobecność rodziców, dziewczyna zrobiła w domu imprezę. Policja podejrzewa, że mogło na niej dojść do gwałtu. Trop prowadzi do Konrada (17), młodego rockmana, który był wobec Julii wyjątkowo nachalny i agresywny. Jednocześnie funkcjonariusze odkrywają, że dziewczyna korespondowała z tajemniczym mężczyzną, który siedział za posiadanie materiałów pedofilskich. Czy jest jego ofiarą?

„48h. Zaginieni” - odcinek 215: Decydujące starcie
Aneta (25), młoda rehabilitantka zostaje napadnięta przez dwóch zamaskowanych mężczyzn we własnym domu. Z garażu skradziono luksusową limuzynę, a w salonie znalazła zakrwawioną bluzę swojego chłopaka - Darka (33), bramkarza klubu piłkarskiego Sokół Sochaczew. Pod domem zaginionego dochodzi do bójki między kibicami klubów piłkarskich, interweniuje policja. Miejscowi fanatycy futbolu oskarżają kibiców klubu Piorun o uprowadzenie Darka tuż przed najważniejszym meczem w sezonie. Czy w tych oskarżeniach jest ziarno prawdy i policjanci szybciej trafią na trop piłkarza?

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV.