2022-01-02

„48h. Zaginieni”: Miłość i inne używki prowadzące do zguby

0

Oglądaj odcinki 64, 65, 66, 67, 68 serialu od 3 do 7 stycznia na antenie Nowa TV. A w nich losy ludzi, w których życiu zbyt dużą rolę odgrywają różne substancje i rozmaite doznania. Tropem zaginionych wyruszają policjanci ze specjalnej grupy. Czy uda im się dotrzeć do prawdy o poszukiwanych, nim będzie za późno? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 64: Księgowy
35-letni Kacper, z zawodu księgowy, nie wraca z firmowego wyjazdu integracyjnego. Zaginięcie zgłasza jego żona Beata. W czasie poszukiwań policjanci odkrywają, że mężczyzna nie był przykładem wierności małżeńskiej, a kolejne podboje miłosne coraz bardziej komplikowały jego życie. Do tego okazuje się, że był skonfliktowany z szefem firmy, któremu jego zniknięcie jest w zasadzie na rękę.

„48h. Zaginieni” - odcinek 65: Klub
58-letni prawnik January Kowalski zawiadamia policję o zaginięciu żony, Katarzyny. Wczoraj wyszli razem na imprezę i stracił ją z oczu. Myślał, że źle się poczuła i wcześniej wróciła do domu, ale tak się nie stało. Historia opowiadana przez Januarego jest niespójna, mężczyzna nie chce ujawniać zbyt wielu szczegółów i policjanci muszą sami wydobywać od niego kolejne informacje. Ostatecznie ustalają, że miejscem, w którym mąż widział żonę po raz ostatni, był dość wyjątkowy klub.

„48h. Zaginieni” - odcinek 66: Motylki
Znika piętnastoletnia Zuza. Rodzice dziewczyny umierają z niepokoju. Policjanci szybko docierają do grupy znajomych nastolatki, którzy ewidentnie coś ukrywają. Udaje się ustalić, że Zuza spędziła noc w pustostanie, gdzie została zaatakowana przez bezdomnych. Po tym incydencie zniknęła. Śledczy mają coraz więcej przesłanek, by sądzić, że w tle ucieczki z domu Zuzy kryją się narkotyki. Jedna z przyjaciółek dziewczyny traci przytomność podczas kursu tańca w osiedlowym domu kultury. Na miejsce wezwana zostaje karetka. Policjanci podejrzewają, że Zuza jest pod wpływem tych samych środków psychoaktywnych.

„48h. Zaginieni” - odcinek 67: Pierwszy dzień wolności
24-letnia Matylda zaginęła pierwszego dnia po wyjściu z więzienia na wolność. Odbywała tam karę za zabójstwo ojca, który znęcał się nad matką. Dziewczyna stanęła w jej obronie. Zaginięcie Matyldy zgłasza narzeczony byłej skazanej, 33-letni Natan. Niestety, nie zna on jej wszystkich tajemnic. Tymczasem Irek z Antkiem odkrywają, iż zniknięcie Matyldy ma związek z jej przeszłością i prawdopodobnie padła ona ofiarą więziennych porachunków.

„48h. Zaginieni” - odcinek 68: Fałszywy trop
Szesnastoletnia Julia zgłasza zaginięcie o dwa lata starszego brata Daniela. Oboje pochodzą z biednej rodziny, ich mama zmarła na raka, a ojciec po jej śmierci zaczął pić. Pojawia się podejrzenie, że Daniel był zamieszany w handel narkotykami. Być może naraził się niewłaściwym osobom.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV