2021-12-19

„48h. Zaginieni”: Z nimi dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu

0

Oglądaj odcinki 56, 57, 58, 59 serialu od 20 do 23 grudnia na antenie Nowa TV. A nich historię zaginionych osób, które nie zawsze mogą liczyć na wsparcie swojej rodziny, a czasami wręcz przeciwnie - to jej członkowie są głównymi podejrzanymi. Zagadkę zniknięć próbuje rozwiązać Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 56: Rodzinne więzienie (bliźniaki)
Szesnastoletni Patryk ukradł ojcu krótką sportową broń z sejfu i uciekł z domu. Rodzice boją się, że chce popełnić samobójstwo. Irek z Antkiem jadą do klubu taekwondo, gdzie chłopak trenował. Podejrzanym jest Kornel, który miał do Patryka pretensje o zachowanie podczas zawodów. Uważał, że specjalnie przegrywał on sparingi, przez co jako drużyna stracili wiele punktów w ogólnej klasyfikacji. Uwagę policjantów zwraca też dziwnie zachowanie rodziców zaginionego.

„48h. Zaginieni” - odcinek 57: Głowa rodziny
Regina zgłasza zaginięcie syna Stefana, właściciela sieci komisów samochodowych. Mężczyzna był wójtem gminy i cieszy się powszechnym szacunkiem we wsi. Jego żona Hanna choruje na raka, ich dorosłe dzieci Marianna i Marek mieszkają z rodzicami i opiekują się schorowaną matką. W komisariacie Marek mówi policjantom, że matka przesadza, bo nie raz wyciągał pijanego ojca z baru czy domu publicznego. Stróże prawa bacznie obserwują rodzinę i próbują dociec, kto jest kim w tej układance.

„48h. Zaginieni” - odcinek 58: Dom dziecka
Podczas nocnego obchodu opiekunka z domu dziecka stwierdza zniknięcie siedmioletniej Alicji. Funkcjonariusze przesłuchują pracowników placówki, gdyż na tym etapie wszyscy są podejrzani. Policyjny pies gubi trop, co oznacza, że dziewczynka wsiadła do samochodu. Nie wiadomo jednak, czy weszła do niego dobrowolnie, czy też została porwana. Śledczy nie wykluczają, że za jej zniknięcie odpowiadają starsi chłopcy, którzy znęcali się nad młodszymi dziećmi z ośrodka.

„48h. Zaginieni” - odcinek 59: Sara
Zaginięcie Sary zgłasza jej mąż Artur. Koleżanki z pracy Sary uważają, że w końcu uciekła od męża, nie raz widziały u niej siniaki, choć Sara nigdy nie przyznała się wprost, że jest ofiarą przemocy domowej. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym o jej zaginięcie. Tym bardziej że w zabezpieczone ślady na samochodzie wskazują, że poprzedniej nocy był w lesie, a potem próbował usunąć błoto z auta. Mężczyzna zarzeka się, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem żony. Czy uda się odnaleźć Sarę całą i zdrową?

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV