2021-12-12

„48h. Zaginieni”: Do czego prowadzi toksyczna miłość?

0

Oglądaj odcinki 51, 52, 53, 54 i 55 serialu od 13 do 17 grudnia na antenie Nowa TV. W nowych odsłonach serialu historie osób, które boleśnie przekonują się, jak niebezpieczna może być toksyczna miłość. Tajemnicę miejsca pobytu poszukiwanych pomagają rozwiązać policjanci z grupy do spraw zaginięć. Muszą zbadać wszelki trop i odkryć nietypowe motywy podejrzanych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 51: Chłopak dla towarzystwa
Biznesmen Paweł prosi o odszukanie żony Doroty. Kobieta jest pogrążona w żałobie po samobójczej śmierci swojej przyjaciółki Iwony. Obie znały się od czasów studiów i były ze sobą bardzo zżyte. Śledztwo ujawnia zaskakujące fakty o przyjaciółkach. Jednym z podejrzanych jest chłopak do towarzystwa, z którym sypiała Iwona - Bartek. Okazuje się, że miał on romans także z Dorotą. Co więcej, między kobietami doszło do konfliktu o młodego kochanka.

„48h. Zaginieni” - odcinek 52: Toksyczna miłość
Na komendę zgłasza się mama siedemnastoletniej Julii. Kobieta jest roztrzęsiona. Córka nie wróciła po szkole do domu, co gorsza okazało się, że tego dnia wcale nie było jej na lekcjach. Przyjaciółka zaginionej, Lila, naprowadza policjantów na trop Remka, studenta prawa z dobrego domu, który w czasie imprezy, odurzony narkotykami rzucił się z nożem na Julię, i śmiertelnie ją wystraszył. Możliwe, że posunął się do zabójstwa...

„48h. Zaginieni” - odcinek 53: Idol
Znika młody raper, który miał wielu wrogów w branży. Dzięki monitoringowi z hotelu, w którym muzyk się zatrzymał, szybko wychodzi na jaw, że został porwany. Poszukiwania prowadzą policjantów do hiphopowców, którzy grozili zaginionemu i psychofanki, która nie potrafiła przyjąć do wiadomości, że idol nie jest nią zainteresowany. W tle pojawia się również tajemnicza postać byłego menadżera artysty, który ma osobiste powody do zemsty. Okazuje się, że jego klient uwiódł mu ukochaną, a następnie zerwał współpracę.

„48h. Zaginieni” - odcinek 54: Streetworker
Ewa, szefowa organizacji „Dzieci Warszawy” zgłasza zaginięcie swojego współpracownika, a prywatnie partnera, Damiana. Mężczyzna jest streetworkerem. Fundacja, w której pracuje, zajmuje się dziećmi z trudnych domów. Ewa podejrzewa, iż za zaginięciem ukochanego stoi praski recydywista Baryka, ojciec jednego z jej podopiecznych. Tuż przed zaginięciem Damiana doszło między nimi do awantury. Przestępca obraził młodego społecznika i mu groził. Mężczyzna jako główny podejrzany trafia na przesłuchanie.

„48h. Zaginieni” - odcinek 55: Pozory
75-letnia Jadwiga zgłasza zaginięcie wnuczki, Ady. Poprzedniego dnia dziewczyna nie wróciła z pracy do domu, ale babcia założyła, że spotkała się ona ze swoim chłopakiem Mariuszem i nocowała u niego. Kiedy jednak nie pojawiła się, żeby zawieźć ją do lekarza, a jej telefon jest wyłączony, zaczęła się martwić. Policjanci nie wykluczają, że Ada mogła mieć dość opiekowania się starszą kobietą i zwyczajnie ją porzuciła, ale muszą sprawdzić wszystkie tropy. Biorą pod lupę byłego chłopaka Ady, Pawła, który niedawno wyszedł z odwyku.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV