2021-12-23

„48h. Zaginieni”: Za każdym zniknięciem stoi jakiś motyw

0

Oglądaj odcinki 60, 61, 62, 63 serialu od 27 do 30 grudnia na antenie Nowa TV. Kolejne odsłony serialu udowadniają, że nic nie dzieje się przypadkiem, a każde zaginięcie ma swój mroczny motyw. W dotarciu do poszkodowanych najważniejsza jest współpraca bliskich z policjantami z grupy do spraw zaginionych. Czy uda im się w porę dotrzeć do prawdy? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 60: Blizny (zemsta z poprawczaka)
Nikola zgłasza zaginięcie swojego męża Szymona. Martwi się, bo od wczoraj nie wrócił po pracy do domu. Irek z Antkiem znajdują koło samochodu Szymona jego rozbity telefon oraz ślady krwi. Trop prowadzi do dwóch mężczyzn – Ojca i Syna, którzy pracowali razem z Szymonem w składzie drewna. Pojawia się podejrzenie, iż mogli się zemścić na nim, za to, iż zawiadomił właścicielkę o ich alkoholowej libacji w miejscu pracy. Uwagę policjantów zwraca się też przeszłość zaginionego, który był w poprawczaku.

„48h. Zaginieni” - odcinek 61: Jasnowidz
Znika jasnowidz, 60-letni Krzysztof, autor książek z dziedziny psychotroniki. Jego obecna, dużo młodsza żona Kalina twierdzi, że po raz ostatni mieli kontakt telefoniczny dzień wcześniej, kiedy mąż wyszedł pobiegać nad rzeką. W czasie poszukiwań policjanci badają trop mężczyzny, który groził wróżbicie, gdyż uważa, że został przez niego oszukany. Podejrzana jest także córka zaginionego, która nie akceptuje młodej macochy.

„48h. Zaginieni” - odcinek 62: Jubiler
Z mieszkania 63-letniego jubilera Henryka skradziono szkatułkę z cenną biżuterią i są tam ślady krwi, ale poszkodowanego nigdzie nie ma. Córka zgłasza jego zaginięcie. Policjanci odkrywają, że tej samej nocy ktoś włamał się też do zakładu jubilerskiego. Wszystko wskazuje na to, że w sprawę są zamieszani złodzieje, którzy szukali legendarnego pierścionka należącego do Marii Walewskiej. Podejrzanym jest także Złotnik, wspólnik Henryka, oraz jego wnuk.

„48h. Zaginieni” - odcinek 63: Motyw
Rodzice zgłaszają zaginięcie Wioli. Nastolatka wyszła z domu zobaczyć się z byłym ukochanym Sebastianem i nie wróciła. Chłopak jest uwielbiany przez rodzinę dziewczyny. Nawet po rozstaniu ona i jej bliscy pozostali z nim w dobrych stosunkach. Nastolatek jest wystraszony tym, że coś mogło stać się jego przyjaciółce. Współpracuje z policją. Opowiada, że rozmawiał z Wiolą, bo chciała do niego wrócić, a rzucił ją, gdy wyszło na jaw, że dziewczyna zaczęła spotykać się ze starszym mężczyzną. Śledczy muszą ustalić, kim był nowy partner Wioli i czy ma związek z jej zniknięciem.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV