2022-01-23

„48h. Zaginieni”: Nawet bezdomni mają swoich wrogów

0

Oglądaj odcinki 79 i 80 serialu 24 i 25 stycznia na antenie Nowa TV. A w nich historie, które pokazują, że nie trzeba wiele mieć, aby nabawić się wrogów, a niepozorny młodzieńczy wyskok może okazać się skrzętnie zaplanowaną ucieczką. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji serialu „48h. Zaginieni” na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 79: Bezdomna
Znika 43-letnia Alina, bezdomna, od której Antek kupił kiedyś szaliki. Kobieta mieszkała na działkach w jednym z domków. Jej bliski znajomy, Bogusław, także bezdomny, twierdzi, że za jej zaginięciem stoi para degeneratów - kobieta i mężczyzna - którzy zbierają haracze od mieszkańców działek. Podejrzany jest także nieznajomy, który groził Alinie na bazarze, gdzie sprzedawała rysunki, akwarelki i wyroby rzemieślnicze. Niespodziewanie, podczas poszukiwań pojawia się podejrzenie, iż zaginiona to ukochana Irka, która zaginęła ponad dwadzieścia pięć lat temu.

„48h. Zaginieni” - odcinek 80: Michał
Na komisariat zgłasza się Krzysztof, były mąż zmarłej policjantki Elżbiety. Chce rozmawiać z Kamilem. Okazuje się, że jego syn Michał zniknął z domu. Chłopak za kilka dni kończy osiemnaście lat. Ojciec ma nadzieję, że to jedynie młodzieńczy wyskok, ale przez fakt, że niedawno stracił żonę, martwi się o syna. Jadą z Zośką do domu Krzyśka przeszukać pokój chłopaka. Na miejscu odkrywają bardzo niepokojące znaki - widać, że Michał szykował się do ucieczki.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV