2022-01-09

„48h. Zaginieni”: Zdradliwe pokusy współczesnego świata

0

Oglądaj odcinki 69, 70, 71, 72, 73 serialu od 10 do 14 stycznia na antenie Nowa TV. W nowych odsłonach produkcji historie osób, które dały się zwieść pokusom, jakie oferuje nasza codzienność. A one bardzo często wiodą na manowce... W odnalezieniu zaginionych osób pomaga specjalna grupa policjantów, która nie cofnie się przed niczym. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji serialu „48h. Zaginieni” na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 69: Coach
Darek zgłasza zaginięcie swojego pracownika, Sławka, coacha, który zajmuje się doradzaniem w sprawach biznesowych i warsztatami motywacyjnymi. Podejrzenie pada na Marka, kolegę ze studiów zaginionego, któremu w życiu się nie powiodło. Irek z Antkiem odkrywają, że w ostatnim czasie Sławek zmagał się z załamaniem nerwowym i nadużywał alkoholu. Trop prowadzi także do Darka, który miał dość nieobliczalnego zachowania podwładnego.

„48h. Zaginieni” - odcinek 70: Biznes stulecia
Parafia zgłasza zniknięcie księdza Andrzeja, który niedawno zaczął tam posługę. Początkowo policja podejrzewa o związek z zaginięciem Jacka Walaszka, zażartego wroga Kościoła, który niedawno usiłował wedrzeć się do świątyni z łomem. Duchowny siłą go przed tym powstrzymał. Okazuje się jednak, że Walaszek ma alibi. Funkcjonariusze znajdują nad brzegiem jeziora auto, które jest zarejestrowane na księdza Andrzeja. Trwają poszukiwania ciała, ale bez rezultatu.

„48h. Zaginieni” - odcinek 71: Streamerka
Znika 21-letnia Laura. Dziewczyna robiła karierę na platformie internetowej, gdzie codziennie tysiące ludzi obserwowało, jak gra w gry komputerowe. Policjanci odkrywają, że zazdrosny o sukces Laury był inny streamer, Oskar. Wściekał się, gdyż przez nią tracił widzów. Okazuje się, że wielokrotnie groził Laurze. Śledczy muszą ustalić, czy z zazdrości o sukces mógł się posunąć do zabójstwa.

„48h. Zaginieni” - odcinek 72: Warsztat samochodowy
Szesnastoletnia Pamela została wciągnięta do samochodu pod własnym domem na oczach kolegi. Trop prowadzi do Darka, który poznał zaginioną w internecie, rozkochał w sobie, a potem zaczął szantażować. Chciał, żeby sprzedawała się innym mężczyznom za pieniądze. Tymczasem do ojca Pameli dzwoni nieznajomy. Mówi, iż mają zakładniczkę i wypuszczą ją za informację o miejscu pobytu jego brata.

„48h. Zaginieni” - odcinek 73: Nowy Targ
W czasie szkolnej wycieczki do Warszawy opiekunowie młodzieży z Nowego Targu orientują się, że na noc nie wróciła dwójka uczniów: Monika i Konrad. Zaalarmowani przez dyrektora szkoły policjanci wszczynają poszukiwania. Dziewczyna cierpi na cukrzycę, a zapas insuliny pozostawiła ze swoim rzeczami. Wychodzi na jaw, że jeden z uczniów, Miłosz, pobił się z Konradem o Monikę. Dzień później wycieczka kontynuuje zwiedzanie stolicy, a policja wciąż nie może ustalić, co stało się z nastolatkami. Okazuje się, że Monice od dawna imponowała Warszawa i świat celebrytów. Możliwe, że ktoś wykorzystał jej naiwność...

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV