2022-01-16

„48h. Zaginieni”: Tajemnice lasu i podejrzane spotkania

0

Oglądaj odcinki 74, 75, 76, 77, 78 serialu od 17 do 21 stycznia na antenie Nowa TV. A w nich zawiłe historie poszukiwanych osób, które nagle znikają nie pozostawiając po sobie wielu śladów. Policjanci ze specjalnej grupy muszą znaleźć trop, który ich do nich doprowadzi. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji serialu „48h. Zaginieni” na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatboxgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 74: Mroczny las
Konrad zgłasza zaginięcie swojej dziewczyny Matyldy. Para wspólnie ze znajomymi wyjechała na weekend do gospodarstwa agroturystycznego. Mężczyzna wezwał policję, gdy partnerka nie wróciła z grzybobrania, na które wyszła o piątej rano. Policjanci dowiadują się, że w czasie, kiedy kobieta była w lesie, padły strzały. Podejrzanym jest grasujący w okolicy kłusownik, a także starszy mężczyzna, który zaczepiał Matyldę i składał jej niedwuznaczne propozycje.

„48h. Zaginieni” - odcinek 75: Zakonnica
Matka przełożona zgłasza zaginięcie zakonnicy, 30-letniej Teresy, która pomagała prostytutkom pracującym przy trasie. Policjanci odnajdują rower i fragment habitu zaginionej w lesie. Siostra Teresa cieszyła się sympatią innych mieszkanek klasztoru i kobiet, którym udzielała wsparcia. Policjanci ustalają, że Teresa naraziła się alfonsowi, który uważał, że mniszka odciąga jego dziewczyny od pracy. Być może odpowiada on za jej zniknięcie.

„48h. Zaginieni” - odcinek 76: Jowita
Zaginięcie Jowity zgłasza niespokrewniona z nią osoba - Marzena Krzemińska, u której dziewczyna pracuje jako niania. Dwudziestolatka dorastała w domu dziecka, gdzie trafiła po śmierci matki. Policjanci ustalają, że Jowita nie wróciła do domu od kilku dni. Ostatnie logowanie jej telefonu jest w mieszkaniu, w którym była na imprezie z Olkiem, kolegą z bidula. Stróże prawa przesłuchują chłopaka.

„48h. Zaginieni” - odcinek 77: Pisarz
Patrycja zgłasza zaginięcie swojego syna, Filipa. Mężczyzna jest znanym pisarzem, mimo to wciąż mieszka z nadopiekuńczą matką, która pełni również rolę jego menedżera. Dzień wcześniej mężczyzna przyjechał na wieczór autorski do Warszawy i od tamtej pory słuch po nim zaginął. W dodatku nie odbiera telefonu. Policjanci dowiadują się, że w czasie spotkania z fanami, jedna z wielbicielek, Agnieszka, zrobiła w księgarni wielką awanturę, ponieważ w ostatniej powieści literat uśmiercił jej ulubioną bohaterkę. Podejmują ten trop.

„48h. Zaginieni” - odcinek 78: Czy ktoś mnie słyszy
Dawid znika bez śladu. Sprawę zgłaszają rodzice. Ojciec chłopaka Sławomir, to były wojskowy, nie dogadywał się z synem. Chłopakowi nie wiodło się też w szkole. Był mocno skonfliktowany ze swoimi rówieśnikami. Koledzy z klasy nawet go pobili. Policjanci odkrywają też, że Dawid zaciągnął pożyczkę. Być może chciał opłacić oprawców, żeby dali mu spokój. Stróże prawa muszą to ustalić.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV