2021-11-28

„48h. Zaginieni”: Moje kochane dziecko! Gdzie jesteś?

0

Oglądaj odcinki 41, 42, 43, 44 i 45 od 29 listopada do 3 grudnia na antenie Nowa TV. A w nich między innymi historie zlęknionych rodziców rozpaczliwie poszukujących swoich dzieci, które nagle zniknęły bez żadnej zapowiedzi. Tajemnicę zagadkowych zniknięć próbują rozwiązać policjanci z grupy do spraw zaginionych. Czego rodzice nie wiedzą o swoich dzieciach? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji serialu „48h. Zaginieni” na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 41: Dobre intencje
Znika 36-letni Robert. Jego żona Miłka bardzo się niepokoi. Uważa mężczyznę za wzorowego męża i ojca. Na dodatek sześcioletnia córka pary, Inka, wymaga przeszczepu nerki. To właśnie zaginiony miał być dawcą. Miłka przeżywa szok, gdy policjanci odkrywają, że kilka miesięcy temu Robert stracił pracę jako analityk finansowy. Kobieta nie ma pojęcia, co porabiał, gdy ona była w szpitalu z córką.

„48h. Zaginieni” - odcinek 42: Sędzia okręgówki
Wanda Chodura zgłasza zaginięcie swojego 45-letniego syna Ludwika. Mężczyzna nie założył rodziny, na co dzień pracuje jako listonosz, a w weekendy sędziuje w lidze okręgowej. Nie wrócił z ostatniego meczu rozgrywanego w jednym z mazowieckich miasteczek. Od miejscowych kibiców policjanci dowiadują się, że spotkanie, w którym sędziował Ludwik zakończyło się awanturą – kibice lokalnej drużyny wtargnęli na boisko. Stróże prawa podejrzewają, że to oni mogą być odpowiedzialni za zniknięcie arbitra.

„48h. Zaginieni” - odcinek 43: Chirurg plastyczny
Policja otrzymuje zgłoszenie o zaginięciu syna chirurga plastycznego Tadeusza Bareckiego. Szybko wychodzi na jaw, że szesnastoletni Marcin był dręczony w szkole ze względu na swoją orientację. Wkrótce ojciec zaginionego otrzymuje od porywaczy żądanie okupu. Stróże prawa muszą ustalić, czy rówieśnicy, którzy prześladowali Marcina, są też odpowiedzialni za jego zniknięcie.

„48h. Zaginieni” - odcinek 44: Ten jedyny
Mąż Karoliny, Bartek, nie wrócił z delegacji do Wrocławia. Zaniepokojona kobieta zadzwoniła do hotelu, w którym miał się zatrzymać i okazało się, że nigdy tam nie dotarł. W czasie poszukiwań wychodzi na jaw, że zaginiony miał konta w serwisach randkowych i w tajemnicy przed żoną umawiał się na spotkania. Policjanci badają, czy aktywność Bartka na portalach randkowych i jego zniknięcie są ze sobą powiązane.

„48h. Zaginieni” - odcinek 45: Problemy nastolatki
Nocą szesnastoletnia Ewa ucieka z domu. Matka nastolatki Izabela szaleje z rozpaczy. Dziewczyna ciężko choruje na serce i bez leków może nawet umrzeć. Rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania. Trop prowadzi do ojca Ewy, Andre, z którym jej matka jest rozwiedziona. Policjanci trafiają też na filmik w sieci nagrany przez influencera Remika, na których widać jak zaginiona ucieka do lasu. Muszą przesłuchać chłopaka i jego kolegów.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV