2021-11-21

„48h. Zaginieni”: Wrogowie są zdolni nawet do najgorszego

0

Oglądaj odcinki 36, 37, 38, 39 i 40 od 22 do 26 listopada na antenie Nowa TV. W nowych odcinkach historie osób, którym rozmaite działania przysparzają wrogów. A oni najczęściej nie cofają się przed niczym. Zadaniem grupy policjantów do spraw zaginionych jest połączyć najważniejsze fakty z życia poszukiwanych i odnaleźć ich, zanim będzie za późno... Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 36: Alzheimer
Zaginęła 70-letnia Stanisława, była polonistka, która cierpi na chorobę Alzheimera. Jej syn Krzysztof i synowa Edyta podejrzewają, że za zniknięciem starszej pani może stać jej opiekunka, którą wyrzucili z pracy. Trop prowadzi też do byłego ucznia Stanisławy - Grzegorza. Mężczyzna cierpi po wypadku na ataki agresji i nie jest do końca sprawny umysłowo. W trakcie poszukiwań podejrzani są także syn, synowa oraz wnuczka Pola. Czy naszym policjantom uda się dociec prawdy i znaleźć Stanisławę?

„48h. Zaginieni” - odcinek 37: Laboratorium
Znika Lucjan, pracownik laboratorium firmy kosmetycznej. Zaginięcie zgłasza jego matka, z którą nadal mieszka. Podejrzenie pada na dwóch kolegów z pracy, zazdrosnych o jego osiągnięcia. W trakcie poszukiwań szef laboratorium przyznaje, że Lucjan produkował po godzinach narkotyki. Jednak ze względu na napięte terminy i wybitne zdolności laboranta, szef nie zdecydował się zgłosić sprawy na policję. W mieszkaniu zaginionego policjanci odnajdują pamiętnik Lucjana pełen fatalistycznych wierszy, jednak szczególną uwagę policjantów zwracają fragmenty, gdzie zaginiony opisywał swoje obsesyjne pretensje do szefa, którego uważał za oszusta niegodnego swojej funkcji. Czy policjantom uda się odnaleźć Lucjana, zanim zrobi krzywdę sobie lub komuś innemu?

„48h. Zaginieni” - odcinek 38: Spisek
23-letnia Alicja zgłasza zaginięcie swojego chłopaka Karola - studenta chemii. Pojawia się podejrzenie, że wpadł na trop afery deweloperskiej związanej z rakotwórczymi odpadami i ktoś groził mu śmiercią. Uwagę policjantów zwraca też ojciec Alicji, który nie akceptuje Karola. Tymczasem znika też sama Alicja. Pojawia się podejrzenia, że została porwana przez mężczyznę, który obserwował jej dom. Czy stoi za tym ojciec? A może ma to związek ze spiskiem, który odkrył Karol?

„48h. Zaginieni” - odcinek 39: Aktywistka
Po powrocie do domu Marcin zamiast żony Malwiny zastaje sąsiadkę pilnującą ich córeczkę - Maję. Sąsiadka Daria mówi mu, że ta pojechała na przejażdżkę rowerową. Marcin wraz z sąsiadem jadą jej szukać. Namierzają ją w parku po słuchawkach z lokalizatorem. Na miejscu znajdują jednak tylko porzucony rower. Mąż zgłasza zaginięcie. Malwina po śmierci synka została ekoaktywistką. Czy ludzie, z którymi prowadziła wojnę o czyste powietrze, mogą być odpowiedzialni za jej zniknięcie?

„48h. Zaginieni” - odcinek 40: Nałóg (chirurg)
Policjanci szukają Rafała, którego zaginięcie zgłosiła jego żona Melania. Obydwoje są chirurgami. Trop prowadzi do mężczyzny, który wini Rafała za śmierć żony. Mężczyzna jest przekonany, że Rafał popełnił błąd lekarski podczas operacji jego ukochanej i dlatego ta zmarła. Podejrzanym staje się też właściciel nielegalnej hazardowni, u którego Rafał miał dług. Nie wiadomo, który z nich stoi za zaginięciem chirurga.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV