2021-12-05

„48h. Zaginieni”: Dobra zabawa czasem bardzo źle się kończy

0

Oglądaj odcinki 46, 47, 48, 49 i 50 serialu od 6 do 10 grudnia na antenie Nowa TV. W kolejnych odsłonach zobaczysz historie osób, których zabawa lub specyficzne zainteresowania poniosły odrobinę za daleko. Finał tych lekkomyślnych zachowań może być tragiczny. Policjanci z grupy do spraw zaginionych robią wszystko, by do tego nie dopuścić. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji serialu „48h. Zaginieni” na antenie stacji.

Oglądaj 48h. Zaginieni online na polsatgo.pl.

„48h. Zaginieni” - odcinek 46: Pomyłka życia (ruletka)
Przed urzędem stanu cywilnego wybucha zamieszanie. Panna młoda, rodzina i pozostali goście weselni z niecierpliwością czekają na przybycie pana młodego. Mężczyzna już jest spóźniony, ale nie odbiera telefonu i nikt nie wie, gdzie się znajduje. Rodzice Julki podejrzewają, że jej wybranka przerosło zobowiązanie dorosłego życia. Jednak koledzy zeznają na policji, że dwa dni wcześniej, w czasie wieczoru kawalerskiego Maks doznał urazu głowy. Obawiają się, że wypadek może mieć związek z jego zaginięciem.

„48h. Zaginieni” - odcinek 47: Powrót z zaświatów
Jan zgłasza zniknięcie syna, Marcina. Zaniepokojony ojciec sugeruje, że mężczyzna mógł paść ofiarą porwania UFO. Wspólnie bardzo interesują się tematem obcych cywilizacji, a w okolicy widziano ostatnio dziwne światła. Policjanci skupiają się jednak na bardziej racjonalnych wariantach. Ostatnie ślady logowania telefonu zaginionego urywają się w domu Marcina. Policjanci jadą tam i pod drzwiami spotykają jego żonę, Martę, która wróciła z zagranicznego wyjazdu z koleżanką. Myślała, że jej mąż jest na targach w Poznaniu. Trop prowadzi do wspólnika Tomasza, z którym poszukiwany był w konflikcie.

„48h. Zaginieni” - odcinek 48: Bankowiec
Zaginął Marek, młody bankowiec. Podczas poszukiwań okazuje się, iż zrezygnował z dobrze płatnej pracy w banku i zajął się modelingiem. Niestety, jego kariera się załamała i dorabiał też jako striptizer w nocnym klubie. Trop prowadzi do gangsterów, którym Marek był winny pieniądze. Podejrzanym jest również ojciec chłopaka, który nigdy nie pogodził się z decyzją syna o zmianie profesji.

„48h. Zaginieni” - odcinek 49: Wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski Adriana ma fatalny finał. Przyszły pan młody znika bez śladu. Przerażona narzeczona Agata odkrywa w hotelu, że na imprezie były też striptizerki, a jedna z nich podrywała jej ukochanego. Policja próbuje odtworzyć przebieg zdarzeń. Koledzy Adriana przypominają sobie kolejne historie, które miały miejsce podczas feralnej imprezy. Funkcjonariusze muszą połączyć wszystkie fragmenty układanki, by ustalić miejsce pobytu zaginionego.

„48h. Zaginieni” - odcinek 50: Córeczka
Po powrocie z pracy samotna matka, Wiola, w pokoju nastoletniej córki Poli znajduje kartkę z napisem „nie szukaj mnie". Policja szybko ustala, że obie były w konflikcie, a dziewczynka nie potrafiła nawiązać relacji w szkole i nie ma przyjaciół. Wiola zarzucała Poli, że całe dnie spędza przed komputerem. Policjanci na monitoringu widzą, jak uczennica w dzień zaginięcia rozmawia z zakapturzonym chłopakiem pod szkołą. Być może ma on związek z ucieczką Poli, dlatego muszą go odnaleźć.

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV