2021-04-29

„Demaskator. Poza prawem” - odcinek 7: Włoskie patelnie

0

Jakimi sztuczkami posługują się czyhający na łatwowierne kobiety naciągacze? Adam Szwed obnaża jeden z popularnych sposobów oszustwa. Co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku serialu „Demaskator. Poza prawem” w Nowa TV?

Oglądaj Demaskator. Poza prawem online na IPLA.TV.

Adam Szwed organizuje na parkingu jednego z dużych supermarketów symulację sytuacji, która ma zobrazować trik, na który w ostatnim czasie oszuści naciągają kobiety na pieniądze. Jego asystent w dobrym garniturze wysiada z luksusowego samochodu i udając Włocha, zaczepia na parkingu kobietę, która ładuje zakupy do swojego samochodu.

Mężczyzna przedstawia się jako producent luksusowych patelni z Włoch, który wystawiał swoje towary na międzynarodowej targach AGD. Został mu jeden zestaw i nie opłaca mu się zabierać go z powrotem. Oferuje jej ten „wyjątkowy” zestaw za jedyne 500 złotych mówiąc, że śpieszy się na samolot. Kobieta pod presją i urokiem obcokrajowca kupuje patelnie.

W odcinku do prowadzącego zgłasza się Wiktoria, która zamówiła dla swojej obłożnie chorej matki usługę wykonania w domu zdjęcia rentgenowskiego złamanej miednicy. Kiedy Wiktoria poszła z otrzymanym zdjęciem do lekarza, okazało się, że przedstawia ono... szkielet mężczyzny. Wiktoria została oszukana i straciła sporo pieniędzy. Adam sprawdza fakty i rozpoczyna długotrwałe śledztwo...

Demaskator. Poza prawem w sobotę i niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze