O programie

Nowy format Polsatu, w którym sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W roli gospodyni Anna Wyszkoni - jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia, jak najbardziej dopasowanego - pod względem funkcji i stylu - do wymagań bohaterów danego epizodu.

 

Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach - kopiach projektowanego wnętrza. Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury.

 

To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach tych, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu. W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów.