2023-11-17

„48h. Zaginieni”: Nadzieja na kolejną szansę umiera ostatnia

0

Oglądaj odcinki 171, 172, 173, 174, 175 serialu od 20 do 25 listopada o godz. 20:00 na antenie Nowa TV. Trzeci sezon poszukiwań, zagadkowych zniknięć, mrocznych dramatów i prywatnych perypetii funkcjonariuszy z Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych. Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„48h. Zaginieni” - odcinek 171: Nerkobiznes
Policjanci Jagoda i Jurek podejmują sprawę zaginięcia atrakcyjnych sióstr Natalii (23) i Iwony (32). Zgłasza je chłopak Natalii Paweł (26), który od dwóch dni nie miał kontaktu z ukochaną. Telefony kobiet są wyłączone. Paweł przyznaje, że pokłócił się z Natalią w dniu, w którym po raz ostatni się z nią widział. Analiza nagrań z monitoringu wskazuje, że Iwona i Natalia wyszły z mieszkania starszej siostry w dniu zaginięcia, po czym pojechały do swojego domku na działce. Tam trop się urywa. Coraz bardziej prawdopodobne staje się porwanie młodych kobiet.

„48h. Zaginieni” - odcinek 172: Spalone mosty
Zaginięcie Roberta Witkowskiego (36) zgłasza ojciec. Robert nie wrócił na noc do domu, nie odbiera telefonu. Policjanci szybko orientują się w sytuacji - sprawą Roberta jeszcze niedawno żyła cała Polska. Mężczyzna wyszedł z więzienia, gdzie niesłusznie odsiedział 15 lat za zabójstwo kobiety (26) w podwarszawskim klubie. Po dziennikarskim śledztwie, dzięki któremu Robert został uniewinniony, dostał od państwa zadośćuczynienie w wysokości kilku milionów złotych. W czasie śledztwa okazuje się, że ktoś ukradł pieniądze, które Robert miał na koncie. Jakie nieszczęście tym razem spotkało niewinnego mężczyznę?

„48h. Zaginieni” - odcinek 173: Gdzie jest dziecko?
Miron i Łukasz jadą na miejsce wypadku drogowego. Mężczyzna potrącił młodą kobietę, która wbiegła na jezdnię. Świadkowie słyszeli, jak tuż przed wypadkiem kobieta krzyczała: „Gdzie jest moje dziecko!?” Wkrótce okazuje się, że poszkodowana Gabrysia (20) ma poważne problemy psychiczne. Wychodzi na jaw, że chodziła po mieście z lalką w wózku. Badanie lekarskie nie pozostawia jednak wątpliwości, że dziewczyna niedawno urodziła. Policjanci ustalają, że Gabrysia mieszka ze starszym mężczyzną Stefanem (51). Kim on jest dla niej? Czy to on zabrał jej dziecko? Czy policja zdoła je odnaleźć?

„48h. Zaginieni” - odcinek 174: Drugie życie kibica
Agnieszka (22) zgłasza zaginięcie partnera, ojca swojej córeczki, Patryka (24). Mężczyzna dwa dni temu wyszedł rano z domu i już nie wrócił, nie ma z nim kontaktu. Agnieszka długo wahała się, czy iść na policję. Mieszka w dzielnicy, w której z policją się walczy, a nie współpracuje. Dziewczyna podejrzewa, że zniknięcie Patryka może mieć związek z jego działalnością w grupie kibolskiej. Policjanci odwiedzają klub MMA, w którym trenują kibole, kumple Patryka. To tam po raz ostatni logował się jego telefon. Na miejscu nikt nie chce rozmawiać z policjantami. Dzięki informatorowi dowiadują się, że Patryk i herszt grupy kiboli Marcin, mają konflikt. Tymczasem funkcjonariusze trafiają na nowy trop. Okazuje się, że Patryk miał jeszcze jedną pracę, o której nie wiedziała nawet Agnieszka…

„48h. Zaginieni” - odcinek 175: Instruktor prawa jazdy
Grażyna Wilk (46) zgłasza zaginięcie swojego wspólnika Fabiana (34) - instruktora prawa jazdy. Kobieta jest zaniepokojona, ponieważ mężczyzna miał ostatnio wiele problemów. Jego żona zaproponowała mu otwarty związek, co Fabian przypłacił załamaniem nerwowym. W dodatku Grażyna znalazła na monitoringu niepokojące nagranie, jak nieznany mężczyzna szarpie się z Fabianem przed szkołą nauki jazdy. Podejrzenia padają na kochanka żony. W trakcie śledztwa policjanci namierzają auto, którym poruszał się zaginiony, a wokół niego znajdują ślady krwi. Czy otwarty związek doprowadził mężczyznę do tragedii?

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV.