2021-07-04

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” od 4 lipca w Nowa TV

0

Ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji w sobotę i niedzielę o godz. 14:30. Sześciu zdolnych uczestników w rywalizacji o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Pomysłowe aranżacje, wskazówki od znakomitych jurorów, Jakuba Szczęsnego i Anny Cybulskiej oraz Anna Wyszkoni w roli prowadzącej.

W każdym odcinku „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” na uczestników czeka zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstają w specjalnych boksach - kopiach projektowanego wnętrza.

Projektanci muszą wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. Specjaliści - doceniany w Polsce i na świecie architekt i projektant Jakub Szczęsny oraz Anna Cybulska, architektka wnętrz, eliminują uczestnika, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. O zwycięzcy decydują natomiast sami bohaterowie, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

W ostatnim, finałowym odcinku do rywalizacji stanie dwójka najlepszych projektantów. - „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób - podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

Program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” podbił serca widzów w Holandii oraz Austrii. Wyprodukowano tam kilka edycji show.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza w sobotę i niedzielę o godz. 14:30 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze