2023-11-02

„48h. Zaginieni”: Oglądaj trzeci sezon emocjonującej produkcji

0

W poniedziałek 6 listopada pierwszy odcinek kolejnej serii serialu, w którym szybkość działania ma ogromne znaczenie. Kiedy ktoś ginie bez śladu, policjanci ruszają do akcji. Zobacz jak pracują, gdy liczy się czas, a szanse na odnalezienie poszukiwanego nieubłagalnie maleją po dwóch dobach. „48h. Zaginieni” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w NOWA TV.

O czym jest serial?
Co dzieje się, gdy bliska osoba ginie bez śladu? Wypadek? Ucieczka? A może zabójstwo? Te wątpliwości wyjaśnia Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. To grupa operacyjna złożona z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki, którzy przeprowadzają dochodzenie pod presją czasu: analizują chwile tuż przed zaginięciem, relacje świadków i potencjalne konflikty. Wydział zrobi wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywraca nadzieję oraz wykorzystuje wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę czyjegoś zniknięcia. Każdy odcinek „48h. Zaginieni” to zamknięta historia 48-godzinnego śledztwa. Komisarze mierzą się z presją czasu i ze wszystkich sił starają odnaleźć poszukiwanych. W tych historiach nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.  

W rolach głównych
W trzecim sezonie produkcji w obsadzie m.in.: Tadeusz Chudecki, Piotr Pręgowski, Małgorzata Piasecka, Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Izabela Perez, Karina Seweryn, Marcin Urbanke oraz Arkadiusz Detmer. W kolejnym sezonie można śledzić nie tylko dramatyczne i pasjonujące poszukiwania grupy śledczych, ale także ich losy prywatne.

Produkcja
Za reżyserię serii odpowiadają Szymon Jakubowski, Adam Molak, Łukasz Łukasik i Rafał Głombiowski. Producentem realizującym jest Maja Włodek, kierownikiem produkcji Agnieszka Saramowicz. Za produkcje odpowiada Constantin Entertainment Polska.

  

48h. Zaginieni od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji NOWA TV