2021-06-03

Michał Karmowski w Studio IPLA: Chcę inspirować do pomocy

0

Główny bohater serialu „Demaskator. Poza prawem” w osobistej rozmowie. Michał Karmowski jako Adam Szwed rusza na ratunek osobom, które zostały skrzywdzone przez oszustów. W prywatnym życiu popularny trener personalny jest niezwykle aktywny, jeżeli chodzi o pomaganie innym. Multimedalista i członek kadry narodowej w kulturystyce opowiedział między innymi o tym w rozmowie z Krzysztofem Machajskim w programie Studio IPLA.

Oglądaj Demaskator. Poza prawem online na IPLA.TV.

- Utytułowany kulturysta, sportowiec z krwi i kości, do tego trener, motywator, influencer, społecznik, mąż i ojciec. Wielki człowiek i nie tylko z powodu postury - w taki sposób Krzysztof Machajski zapowiedział gościa programu Studio IPLA. - Nie zgadza mi się tutaj jedno słowo: influencer - zaznaczył na wstępie Michał Karmowski. Z jakiego powodu nie przepada za tym określeniem?

Wcielający się w rolę Adama Szweda w serialu paradokumentalnym „Demaskator. Poza prawem” trener personalny ma wiele wspólnego ze swoim bohaterem, jeżeli chodzi o niesienie pomocy innym. Między innymi odwiedza domy poprawcze w całej Polsce, jest ambasadorem fundacji Cancer Fighters organizuje zbiórki pieniędzy na sprzęt medyczny, odwiedza dzieci przebywające na oddziałach onkologii i wspiera domy dziecka. - Robię to dlatego, że mogę to robić. W tej chwili zbudowałem swój świat, który pozwala mi na to, żeby robić różne rzeczy. Wstawiam to na media społecznościowe nie dlatego, żeby pochwalić się ludziom, ale żeby wiedzieli, że coś takiego można zrobić. Bo jest cała masa osób, które też mogłyby to robić, ale nie dostały informacji, że jest taka możliwość - podkreślił.

O czym jeszcze Michał Karmowski rozmawiał z Krzysztofem Machajskim?

Demaskator. Poza prawem w sobotę i niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze