2021-02-01

„Seks dzień po dniu”: Jak rozpalić namiętność w związku?

0

Odpowiedź na antenie Nowa TV od 1 lutego w poniedziałek o godz. 20:55. Bohaterami serialu Seks dzień po dniu” są pary, które niezadowolone z pożycia intymnego postanawiają to zmienić pod okiem kamer. Czego będą próbować, żeby wzniecić płomień namiętności? Czy im się to uda?

Kiedy do sypialni wkradają się nuda, rutyna czy inne problemy, to związek zostaje wystawiony na poważną próbę. Jak sobie z tym poradzić? Co zrobić, żeby wzajemne relacje na nowo stały się namiętne i były źródłem niezapomnianych przeżyć? Jakie są sposoby na poprawę życia intymnego? O tym właśnie opowiada serial dokumentalny „Seks dzień po dniu”.

Wśród bohaterów serii są państwo Jamesowie, małżonkowie z klasy średniej i rodzice trójki dzieci. Zastanawiają się, jak odmienić swój nudny związek. Natomiast Marilyn, partnerka Galena Tippsa, ma problem z zachowawczą postawą ukochanego w sprawach intymnych. Chciałaby, aby mężczyzna poczuł się wreszcie przy niej swobodnie i bezpiecznie. Z  kolei marzeniem Royce’a  Biniona jest superkobieta. Tymczasem Briana wymaga od męża większej pomocy. Godoyowie sypiają w oddzielnych pokojach, ale każde z nich chciałoby mieć udane życie intymne. Postanawiają postawić wszystko na jedną kartę.

  

„Seks dzień po dniu” w poniedziałek o godz. 20:55 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze