2020-02-13

Niedziela dla domu: Remonty i przeprowadzki

0

Jak odnaleźć potencjał w starym domu i optymalnie przerobić jego wnętrze? W niedzielnym cyklu widzowie przekonają się, że ciekawa aranżacja nie musi wiele kosztować, a remont może być przyjemnością, a nie koszmarem. Jak to możliwe?

Właściciele domów czasem borykają się z problemami finansowymi, chcą się przenieść bliżej rodziny lub dom przestał spełniać ich oczekiwania - stał się za mały po narodzinach dzieci. Eksperci pomagają gospodarzom odświeżyć wygląd nieruchomości tak, by zwiększyć jej wartość i przyciągnąć potencjalnych kupców.
„Dom - weź to sprzedaj” w niedzielę o godz. 10:35 w Telewizji NOWA TV.

Kilka rodzin zamierza porzucić miasto i planuje przeprowadzkę na odludzie. Przez cztery dni mogą zakosztować nieznanego życia. Mieszkają w domach, gdzie muszą radzić sobie z nowymi problemami, takimi jak: brak zasilania czy żywności oraz opieka nad zwierzętami gospodarskimi. Dzięki temu mogą przekonać się, czy są gotowi na to, aby zmienić swoje miejsce zamieszkania. Przewodnikiem po nieznanym świecie jest Jay Gruen, który prezentuje wady i zalety życia z dala od cywilizacji.
„Przeprowadzka z miasta” w niedzielę o 11:35 w Telewizji NOWA TV.

Wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przy pracy prawdziwego fachowca od renowacji zabytkowych budynków. Brent Hull może się pochwalić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i opinią eksperta, rozchwytywanego w całych Stanach Zjednoczonych. Wraz ze swoją ekipą mistrzowsko łączy najlepsze nowoczesne technologie ze sprawdzonymi metodami dawnych rzemieślników. W programie podejmuje się różnych projektów - od renowacji klasycznego czerwonego wagonu mieszkalnego, po stary budynek, w którym mieścił się niegdyś bank i... dom publiczny. Brentowi towarzyszy lojalny Romeo - biszkoptowy labrador retriever.
„Remont na medal” w niedzielę o 12:30 w Telewizji NOWA TV.

Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.
„Łowcy małych domów” w niedzielę o 13:15 w Telewizji NOWA TV.

Program prezentujący niezwykłe, wnętrzarskie metamorfozy. Anna Drozd i Beata Łańcuchowska, projektantki wnętrz z zacięciem dekoratorskim, wykorzystają swoją pasję, wiedzę i zaangażowanie, by pomóc uczestnikom programu przerobić ich mieszkania. Prowadzące podpowiedzą widzom, jak optymalnie i pięknie przerobić własne wnętrza, jak łączyć kolory, dobierać meble i urządzać stylowe mieszkania. Ponadto, udowodnią, że w każdym pomieszczeniu tkwi ogromny potencjał, który przy odrobinie kreatywności i dobrych chęci można odnaleźć i wykorzystać. Widzowie przekonają się także, że ciekawa aranżacja wnętrz nie musi wiele kosztować, a remont może być przyjemnością, a nie koszmarem. W każdym odcinku ekipa programu odwiedzi inną rodzinę i wspólnie z właścicielami mieszkania podejmą się metamorfozy wybranego wnętrza. Dołożą wszelkich starań, by efekt końcowy był czarujący i niepowtarzalny.
„Robota na weekend” w niedzielę o 14:10 w Telewizji NOWA TV.

Pete i Dave kupują domy, by je wyremontować i sprzedać z wielkim zyskiem. Podczas odnowy domu niejednokrotnie występują pewne problemy. Ekipa często wpada na zupełnie rewolucyjne pomysły lub całkowicie odchodzi od pierwotnych koncepcji. Warto jednak czekać na spektakularny efekt końcowy!
„Remont w bostońskim stylu” w niedzielę o 15:10 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze