2019-09-30

„Łowcy cieni”: Tajemnicza jednostka CBŚP w akcji

0

Firma informatyczna czy funkcjonariusze policji pod przykrywką? Nie istnieją w social mediach, nie ma ich w rodzinnych albumach ani na zdjęciach ze szkolnego przestawienia ich dzieci. Choć potrafią znaleźć każdego, sami pozostają nienamierzalni. „Łowcy cieni” od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 w Telewizji Nowa TV.

„Łowcy cieni” pracują w zwykłym, warszawskim biurowcu, chroniąc na co dzień swoją tożsamość. Kiedy jednak chcą dorwać podejrzanego, nie istnieją dla nich żadne granice. Stąpają twardo po ziemi, wskazując przestępcom, gdzie jest ich miejsce. Mimo że praca wywiera ogromny wpływ na ich życie prywatne, oni nie rezygnują, ale brną dalej w zaparte, odbywając coraz trudniejsze misje.

Głównymi bohaterami serialu „Łowcy cieni” są dwie pary funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji: Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska) i Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec) oraz Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska). Na co dzień zajmują się sprawami najcięższego kalibru: zabójstwami, porwaniami, zaginięciami i zamachami. Są nie tylko superpolicjantami i najwyższej klasy profesjonalistami, ale także prywatnymi osobami, które często muszą grać przed najbliższymi i dla ich dobra rezygnować z normalności.

W pozostałych rolach występują: informatycy - Klaudia Lasoń (Joanna Majstrak) i Tomek Kwiatkowski (Szymon Kołodziej), technik kryminalistyki Aldona Mrowiec (Elżbieta Panas) i profiler Brajan Fijałkowski (Mateusz Jędraś). Na ich czele stoi szef Robert Ziętara (Andrzej Wieczorek).

  

„Łowcy cieni” od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 w Nowa TV.

Komentarze
© Nowa TV 2019