2019-06-27

„Fala zbrodni”: Od lipca na kanale Nowa TV

0

Nowy serial w telewizji Nowa TV, w którym widzowie poznają funkcjonariuszy policji, zajmujących się walką z przestępczością zorganizowaną. Oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Bohaterami "Fali zbrodni" są policjanci, których łączy nie tylko praca, ale również dobre stosunki międzyludzkie. W miarę upływu czasu rodzą się między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Funkcjonariusze działają w imię sprawiedliwości i prawdy, tocząc nieustanną walkę ze złem. 

Rosyjska mafia na czele z tajemniczym Sergiejem, wchodząc na polski rynek, próbuje wykluczyć konkurencje. Jeden z policjantów zostaje przez nich zaszantażowany i zmuszony do bycia szpiegiem. Kiedy na rynek trafia nowy narkotyk o nazwie Hax, oddział OPZ odkrywa wytwórnię rosyjskiej mafii. Zaczyna się ostra walka pomiędzy nimi, w której zostaje postrzelony jeden z funkcjonariuszy.  

W roli głównej zobaczymy Agnieszkę Dygant, która wcieli się w postać oficera operacyjnego. Co o niej wiemy? Jest przede wszystkim skryta i zamknięta w sobie, co powoduje, że nie ma życia prywatnego. W pracy jest zupełnie inną osobą. Wykazuje się dużą skutecznością, dlatego można powiedzieć, że jest niezastąpiona. W pozostałych rolach „Fali zbrodni” zobaczymy: Mirosława Baka, Jana Wieczorkowskiego, Marcina Dorocińskiego, Dorotę Kamińską oraz Nataszę Urbańską.

„Fala zbrodni” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji Nowa TV.

Komentarze
© Nowa TV 2019