2019-08-01

Pełen wachlarz emocji w Nowa TV w sierpniu!

0

Każdy fan dobrego kina znajdzie na naszej antenie coś dla siebie. Zapraszamy na najlepsze kino akcji, komedie, filmy obyczajowe i thrillery. Wieczorne kino filmowe codziennie od godz. 20:00 w Nowa TV. Co polecamy?

„Malowany welon” opowiada historię młodej arystokratki Kitty (Naomi Watts), która zamierza wyrwać się spod kurateli rodziny. Jest zmęczona ciągłymi uwagami matki, która wciąż przypomina jej, że powinna wyjść za mąż. Wkrótce w dziewczynie zakochuje się nieśmiały naukowiec, Walter Fane (Edward Norton). Mimo że Kitty nie odwzajemnia jego uczuć, postanawia przyjąć oświadczyny. Zaraz po ślubie małżonkowie wyjeżdżają do Szanghaju, gdzie znudzona arystokratka wdaje się w romans z brytyjskim konsulem Charliem Townsendem (Liev Schreiber).

Emisja 5 sierpnia o godz. 21:00 w NOWA TV.

„Nic do oclenia” to francusko-belgijska komedia w reżyserii Danego Boona. Akcja dzieje się na terenie Unii Europejskiej, gdzie zostaje zniesiona kontrola graniczna. Niechętny Belgom Francuz Mathias Ducatel (Dany Boon) oraz zagorzały frankofob Ruben Vandevoorde (Benoit Poelvoorde) zakładają pierwszy mobilny posterunek graniczny. Rozklekotanym samochodem patrolują bezgraniczne bezdroża. Czy uda im się dojść do porozumienia i stawić czoła przemytnikom narkotyków?

Emisja 18 sierpnia o godz. 20:00 w NOWA TV.

Pełna perypetii i rubasznych gagów komedia „Żona dla Barry'ego” ukazuje poszukiwania towarzyszki życia dla wycofanego społecznie Barry'ego (Tyler Labine). Jego trzej koledzy (Damon Wayans Jr., Hayes MacArthur, Thomas Middleditch) są pewni, że przy kobiecie, Barry nabrałby ogłady i się ustatkował. Kiedy chłopak poznaje interesującą partnerkę (Lucy Punch), okazuje się, że jest jeszcze gorsza od niego. Czy najlepszym rozwiązaniem będzie rozdzielenie szczęśliwej pary?

Emisja 25 sierpnia o godz. 20:00 w NOWA TV.

Jennifer Aniston i Aaron Eckhart w romantycznym dramacie „Miłość w Seattle”. Wdowiec postanawia napisać książkę o tym, jak radzić sobie po stracie bliskiej osoby. Publikacja staje się bestsellerem, a on trafia do Seattle, gdzie ma prowadzić seminarium. Poznaje tam dostarczycielkę kwiatów, Eloise (Jennifer Aniston), która niedawno zakończyła nieudany związek. Nowa znajomość pozwala parze na nowo zrozumieć, czym naprawdę jest miłość. 

Emisja 26 sierpnia o godz. 20:00 w NOWA TV.

Komentarze
© Nowa TV 2019