2019-01-17

Wieczory filmowe w Nowa TV to codzienna dawka emocji

0

Każdy fan dobrego kina znajdzie na naszej antenie coś dla siebie. Zapraszamy na najlepsze kino akcji, komedie, filmy obyczajowe i thrillery. Wieczorne kino filmowe codziennie o godz. 20:00 w Nowa TV.

„Na fali” to amerykański film sensacyjny w reżyserii Kathryn Bigelow. Początkujący agent FBI i były zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego, Johnny Utah (Keanu Reeves) wraz ze swoim partnerem, Angelo Pappas (Gary Busey) prowadzi śledztwo w sprawie napadów na bank. Aby rozwikłać zagadkę, Utah wchodzi incognito w ich szeregi. Wszystko komplikuje fakt, że zaprzyjaźnia się z szefem bandy, Bodhim (Patrick Swayze)... Jak potoczą się dalsze losy bandytów? Czy Utah pozwoli im uciec bez szwanku?
Emisja 5 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

„Zostać legendą” to hołd oddany amerykańskim wartościom takim jak waleczna postawa, obrona honoru, pielęgnowanie pasji i rodzinnych tradycji. To marzenia w konfrontacji z braterską miłością. Młody chłopak postanawia dołączyć do szkolnej drużyny zapaśniczej. Zapasy uprawiał jego zmarły ojciec - legenda drużyny uniwersyteckiej. Mistrzem tej dyscypliny był też starszy brat, z którym nie ma kontaktu od bardzo dawna. Chłopak postanawia odnaleźć go i poprosić o pomoc w treningach. Czy sport połączy rozbitą rodzinę?
Emisja 9 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

„Życie Carlita” to opowieść o jednym z największych osobistości świata przestępczego, Carlita Brigante. Za handel narkotykami zostaje on skazany na 30 lat więzienia. Dzięki swoim osobistym kontaktom, wychodzi po 5 latach. Odmieniony Carlito chce skończyć z przeszłością, jednak nie jest to takie proste. Ciągle na jego drodze pojawiają się znajomi z dawnych lat, którzy wątpią w rehabilitację Carlita. Nie wierzy w to także prokurator, który dąży do tego, aby narkotykowy przestępca wrócił za kratki.
Emisja 12 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

„Traffic” - pomysł na scenariusz filmu został zaczerpnięty z prezentowanego w brytyjskiej telewizji serialu "Traffik" o różnych aspektach walki z narkomanią. Reżyser anonsuje zmiany miejsca akcji napisami i odmienną tonacją kolorystyczną: wydarzenia rozgrywające się w Meksyku są ukazane w barwach sepii, te rozgrywające się w Stanach Zjednoczonych - w chłodnej zieleni, błękicie i szarościach. „Traffic” to historia meksykańskiego policjanta Javiera Rodrigueza (Benicio Del Toro), któremu udaje się przechwycić transport kokainy. Wkrótce na miejscu przerzutu pojawiają się ludzie jednego z największych meksykańskich przestępców - generała Salazara (Tomas Milian), którzy konfiskują towar...
Emisja 16 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

„Policja” - film oparty na faktach. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 1992 roku, gdzie elitarny oddział policji zaczyna dochodzenie w sprawie zabójstwa czterech osób. Twardy i bezkompromisowy gliniarz ukazuje prawdziwy obraz stróżów prawa - skorumpowanych i zdeprawowanych. Jak daleko jest w stanie posunąć się, żeby rozwikłać zagadkę?
Emisja 19 lutego o godz. 20:00 w Nowa TV.

Komentarze
© Nowa TV 2019