2021-06-04

„Demaskator. Poza prawem” - odcinek 18: Psia niania

0

Olga przed wyjazdem na urlop oddała swojego pupila w niewłaściwe ręce. Co się stało? W jaki sposób padła ofiarą oszustwa? Prowadzący bada jej sprawę w 18. odcinku serialu „Demaskator. Poza prawem” w Nowa TV.

Oglądaj Demaskator. Poza prawem online na IPLA.TV.

Do Adama Szweda zgłasza się kobieta, która przed wyjazdem na urlop powierzyła swojego psa pod opiekę Wiesławy - dog-sitterki. W trakcie jej nieobecności Wiesława zgłosiła, że pies zadławił się kością i trzeba go leczyć, na co potrzebne są dodatkowe pieniądze. Ofiarą oszustki pada również Radek, którego Wiesława okłamała, że jego pies pogryzł dziecko i potrzeba pieniędzy na zadośćuczynienie. Co zrobi Demaskator?

O pomoc do prowadzącego zwraca się także Arek, oszukany przez jednego z lokalnych mechaników samochodowych. Mężczyzna oddał swoje nowo zakupione auto do serwisu, aby wymieniono mu w nim opony oraz inne akcesoria. Po wizycie okazało się, że w warsztacie zamieniono oryginalne części pojazdu na azjatyckie podróbki. Adamowi udało się dotrzeć do innego poszkodowanego przez nieuczciwy warsztat. Razem z mężczyznami doprowadza do konfrontacji z właścicielem serwisu.

Demaskator. Poza prawem w sobotę i niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze