2019-01-17

„Bywanie na dywanie”: Zapraszamy na nowy sezon!

0

Magazyn rozrywkowy pełen gwiazd powraca na antenę Nowa TV. Program „Bywanie na dywanie” poprowadzą podobnie jak w poprzednich sezonach Ola Kot oraz Paulina Koziejowska - wsparte przez sztab dziennikarzy i reporterów, dla których świat show-biznesu nie stanowi żadnej tajemnicy.

Zespół programu „Bywanie na dywanie” z przymrużeniem oka komentuje poczynania najsłynniejszych celebrytów, aktorów, muzyków, sportowców czy polityków. Przyglądają się ich życiu uczuciowemu, jak i dokonaniom oraz nowym projektom. Jako eksperci będą oceniać polski i zagraniczny show-biznes.

Dla prowadzących „Bywanie na dywanie” środowisko gwiazdorskie to chleb powszedni. Gospodynie mają swoje cykle wywiadów. Ola Kot do rozmów zaprasza muzyczne gwiazdy. Paulina Koziejowska z kolei rozmawia z celebrytami, o których jest najgłośniej, a także ze sławami kina i telewizji.

Dziennikarz Super Expressu, Adrian Nychnerewicz w cyklu „Ja tylko pytam” przedstawia relacje z najciekawszych wydarzeń, na których spotkał się z popularnymi bywalcami salonów. Od czasu do czasu podgląda ich także w codziennych aktywnościach.

W nowym sezonie „Bywania na dywanie” pojawią się również nowi eksperci! Jednak nie zdradzamy rąbka tajemnicy. Przekonajcie się sami w każdą niedzielę o godz. 13:15 w Telewizji NOWA TV.

Komentarze
© Nowa TV 2019