24h online
Zranione Uczucia. Wszystko o serialu źródło: Globo Comunicação e Participações S.A.

Zranione Uczucia. Wszystko o serialu

Od poniedziałku do piątku o 13:15

Niezwykła opowieść o miłości, ludzkich losach, nadziei na szczęście i rozczarowaniach, jakie przynosi życie. Miłość i namiętność, zazdrość i zemsta – oto składniki przepisu na ogromny sukces!

„Avenida Brasil – Zranione Uczucia” to fascynująca opowieść o zmiennym losie, miłości, zemście, rozczarowaniach i wielkich nadziejach. Pokazuje brazylijską rzeczywistość w pełnym przekroju – od nizin społecznych, aż po grupy o wysokim statusie. Zaskakujące zwroty akcji, intrygi, poruszające obrazy nędzy, chwytające za serce historie oraz emocje z boiska piłkarskiego – wszystko to spowodowało, że serial cieszył się ogromną popularnością w Brazylii. Szybko zyskał też sławę za granicą – w 2013 r. otrzymał nominację do amerykańskiej nagrody Emmy dla najlepszej zagranicznej telenoweli.

Rita w dzieciństwie straciła ukochanego ojca, który zginął potrącony przez samochód. Opiekę nad nią przejęła pozbawiona serca macocha, która wyrzuciła dziewczynkę z domu. Rita musi nauczyć się żyć w nieludzkich warunkach. Każdy kolejny dzień to walka o przetrwanie. Na szczęście dziewczynie udaje się znaleźć oddanych przyjaciół. Wkrótce jej los się odmienia – zostaje zaadaptowana przez małżeństwo z Argentyny. Otrzymuje nowe imię – Nina, które ma być symbolicznym początkiem nowego rozdziału w życiu. Dorasta, pielęgnując w sobie chęć zemsty za doznane krzywdy. Po wielu latach już jako dojrzała kobieta Nina (Debora Falabella) wraca do Brazylii i odnajduje macochę. Zatrudnia się u niej jako pomoc domowa.

Jej celem jest odegranie się na podłej kobiecie. Nina próbuje wyrównać rachunki za krzywdy, których doznała jako dziecko. Choć z pozoru subtelna i eteryczna, mści się oraz intryguje bez wyrzutów sumienia. Zemście podporządkowała całe swoje życie. Nina nie tylko musi stawić czoła traumie z dzieciństwa, ale także skonfrontować się z dawną miłością – w domu znienawidzonej macochy spotyka Jorgino (Cauã Reymond). To dzięki niemu udało jej się przetrwać ciężki okres, gdy z dnia na dzień straciła wszystko. Dziś Jorgino jest gwiazdą futbolu, uwielbianą przez kobiety.

Według magazynu Forbes ta telenowela to największy brazylijski sukces komercyjny. O sile produkcji świadczy fakt, że w dniu emisji finałowego odcinka prezydent Brazylii, Dilma Rousseff, przełożyła swoje przemówienie przed lokalnymi wyborami w Sao Paulo. Jej doradcy doszli do wniosku, że co drugi Brazylijczyk najpewniej spędzi wieczór przed telewizorem, śledząc losy
bohaterów przebojowej telenoweli. Miłość i namiętność , zazdrość i zemsta – oto składniki przepisu na ogromny sukces!

brazylia

telenowela

zranione uczucia

serial

Redakcja nowa.tv
date_range 23 listopada 2016 schedule 12:03