24h online
Zostać legendą. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Zostać legendą. Wszystko o filmie

Marzenia w konfrontacji z braterską miłością – piątek, 20:00

Młody chłopak postanawia dołączyć do szkolnej drużyny zapaśniczej. Zapasy uprawiał jego zmarły ojciec – legenda drużyny uniwersyteckiej. Mistrzem tej dyscypliny był też starszy brat, z którym nie ma kontaktu od bardzo dawna. Bohater postanawia odnaleźć go i poprosić o pomoc w treningach. Czy sport połączy rozbitą rodzinę?

Nastolatek Cal (Devon Grave) mieszka ze swoją matką (Patricia Clarkson) w małym mieście w Oklahomie. Przed laty jego ojciec – uniwersytecka legenda zapasów – zginął  w wypadku samochodowym. Z tragedii cudem ocalał jego starszy brat Mike (John Cena), który poszedł w ślady ojca i także został zapaśnikiem. Czasy sportowych sukcesów ma już za sobą. Żyje samotnie, z dala od rodziny.

Cal postanawia dołączyć do szkolnej drużyny zapaśniczej. Matka sprzeciwia się temu pomysłowi, ale chłopak nie daje za wygraną. Ponieważ nie idzie mu za dobrze, postanawia odszukać starszego brata i poprosić go o pomoc w treningach. Mike jednak odrzuca propozycję. Cal za wszelką cenę pragnie połączyć rodzinę na nowo, więc wciąż nalega. Czy Mike podejmie wyzwanie i pomoże bratu?

dramat

zostać legendą

film

john cena

Redakcja nowa.tv
date_range 25 października 2016 schedule 16:55

Ryan Bingham, brawurowo zagrany przez Georga Clooney’a, jest specjalistą od zwalniania ludzi. Żyje w podróży – jego dom to lotniska, pierwsza klasa w samolocie i eleganckie hotele. Przystojny i uwodzicielski Ryan wiedzie wygodne życie bez zobowiązań, a najbardziej ceni sobie wolność i korzystanie z przyjemności. Gdy poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 listopada 2016 schedule 15:15