24h online
Zostać legendą. Marzenia w konfrontacji z braterską miłością źródło: Daro Film Distribution

Zostać legendą. Marzenia w konfrontacji z braterską miłością

Wszystko o filmie

Młody chłopak postanawia dołączyć do szkolnej drużyny zapaśniczej. Zapasy uprawiał jego zmarły ojciec – legenda drużyny uniwersyteckiej. Mistrzem tej dyscypliny był też starszy brat, z którym nie ma kontaktu od bardzo dawna. Chłopak postanawia odnaleźć go i poprosić o pomoc w treningach. Czy sport połączy rozbitą rodzinę?

Nastolatek Cal (Devon Grave) mieszka ze swoją matką (Patricia Clarkson) w małym mieście w Oklahomie. Przed laty jego ojciec – uniwersytecka legenda zapasów – zginął  w wypadku samochodowym. Z tragedii cudem ocalał jego starszy brat Mike (John Cena), który poszedł w ślady ojca i także został zapaśnikiem. Czasy sportowych sukcesów ma już za sobą. Żyje samotnie, z dala od rodziny. Cal postanawia dołączyć do szkolnej drużyny zapaśniczej. Matka sprzeciwia się temu pomysłowi, ale chłopak nie daje za wygraną. Ponieważ nie idzie mu za dobrze, postanawia odszukać starszego brata i poprosić go o pomoc w treningach. Mike jednak odrzuca propozycję. Cal za wszelką cenę pragnie połączyć rodzinę na nowo, więc wciąż nalega. Czy Mike podejmie wyzwanie i pomoże bratu?

Film oddaje hołd amerykańskim wartością takim jak waleczna postawa, obrona honoru, pielęgnowanie pasji i rodzinnych tradycji. Dużym atutem filmu jest udziął w produkcji Johna Ceny – jedenego z najlepszych i przy okazji, najprzystojniejszych wrestlerów świata.

zostać legendą

john cena

dramat obyczajowy

patricia clarkson

Redakcja nowa.tv
date_range 11 kwietnia 2017 schedule 14:57