24h online
Żona rzeźnika. Romantyczna komedia z Demi Moore i Jeffem Danielsem w TV źródło: Paramount Pictures

Żona rzeźnika. Romantyczna komedia z Demi Moore i Jeffem Danielsem w TV

Poniedziałek, 20:00

Piękna i tajemnicza Marina sprawi, że zamknięci w sobie mieszkańcy Manhattanu poczują czym jest miłość. Wyjątkowy dar jasnowidzącej dziewczyny połączy zakochanych i odmieni na zawsze losy wielu osób. W romantycznej komedii wystąpili Demi Moore i Jeff Daniels.

Streszczenie: Na odludnej wyspie u wybrzeży Północnej Karoliny mieszka piękna Marina. Dziewczyna ma dar jasnowidzenia i żyje w przekonaniu, że przeznaczony jej mężczyzna wyłoni się z morza. Każdego dnia wypatruje swojej drugiej połówki z okien latarni morskiej. Pewnego dnia w pobliżu wyspy przepływa Leo, rzeźnik z Manhattanu, który spędza wakacje na łodzi. Marina jest pewna, że to ten jedyny.

Żona rzeźnika. Opis

Po dwóch dniach para bierze ślub i wyjeżdża do Nowego Jorku. Świeżo upieczony małżonek z dumą przedstawia wszystkim młodą, śliczną żonę. Okazuje się, że wyjątkowy dar dziewczyny ma niezwykły wpływ na mieszkańców. Marina potrafi każdemu doradzić w sprawach sercowych i sprawić, że zamkniętych w sobie nowojorczyków przepełniają gorące uczucia.

Żona rzeźnika. Blondwłosa Demi Moore

Miłość opanowuje całą okolicę. Jedynie miejscowy psychiatra Alex Trevor (Jeff Daniels) nie wierzy w cudowną przemianę mieszkańców i moc sprawczą Mariny. Szuka wyjaśnienia w mądrych książkach, jednak nie potrafi wyjaśnić, co powoduje, że dziewczyna roztacza wokół siebie tajemniczą aurę. Ku swemu zaskoczeniu, nawet on ulega magii uczuć…  W pełnej obsadzie pojawili się: Demi Moore („Uwierz w ducha”, „Niemoralna propozycja”) i Jeff Daniels („Głupi i głupszy”, „101 dalmatyńczyków”). 

żona rzeźnika

komedia romantyczna

demi moore

Redakcja nowa.tv
date_range 30 stycznia 2017 schedule 14:49