24h online
Żona rzeźnika. Romantyczna komedia o tajemniczej magii roztaczanej przez uczucia źródło: Paramount Pictures

Żona rzeźnika. Romantyczna komedia o tajemniczej magii roztaczanej przez uczucia

Wszystko o filmie

Piękna i tajemnicza Marina sprawia, że zamknięci w sobie mieszkańcy Manhattanu czują czym jest miłość. Wyjątkowy dar jasnowidzącej dziewczyny łączy zakochanych i odmienia na zawsze losy wielu osób. W roli wróżki występuje Demi Moore a partneruje jej Jeff Daniels.

Na odludnej wyspie u wybrzeży Północnej Karoliny mieszka piękna Marina. Dziewczyna ma dar jasnowidzenia i żyje w przekonaniu, że przeznaczony jej mężczyzna wyłoni się z morza. Każdego dnia wypatruje swojej drugiej połówki z okien latarni morskiej. Pewnego dnia w pobliżu wyspy przepływa Leo, rzeźnik z Manhattanu, który spędza wakacje na łodzi. Marina jest pewna, że to ten jedyny. Po dwóch dniach para bierze ślub i wyjeżdża do Nowego Jorku. Świeżo upieczony małżonek z dumą przedstawia wszystkim młodą, śliczną żonę. Okazuje się, że wyjątkowy dar dziewczyny ma niezwykły wpływ na mieszkańców. Marina potrafi każdemu doradzić w sprawach sercowych i sprawić, że zamkniętych w sobie nowojorczyków przepełniają gorące uczucia. Miłość opanowuje całą okolicę. Jedynie miejscowy psychiatra Alex Trevor (Jeff Daniels) nie wierzy w cudowną przemianę mieszkańców i moc sprawczą Mariny. Szuka wyjaśnienia w mądrych książkach, jednak nie potrafi wyjaśnić, co powoduje, że dziewczyna roztacza wokół siebie tajemniczą aurę. Ku swemu zaskoczeniu, nawet on ulega magii uczuć…

Żona rzeźnika to ciepła i błyskotliwa komedia romantyczna a elementami fantasy, które wnoszą do fabuły bardzo pożądany w tym ogramym już gatunku element szalonego nieprawdopodobieństwa. W rolę tytułowej żony rzeeźnika wciela się blondwłosa Demi Moore (Uwierz w ducha, Niemoralna propozycja) a jej ekranowego antagonistę gra Jeff Daniels (Głupi i głupszy, 101 dalmatyńczyków). 

żona rzeźnika

komedia romantyczna

demi moore

jeff daniels

Redakcja nowa.tv
date_range 11 kwietnia 2017 schedule 15:39