24h online
Zatańcz na moim weselu. Historia ojca i córki, którzy odnaleźli się po latach źródło: Daro Film Distribution

Zatańcz na moim weselu. Historia ojca i córki, którzy odnaleźli się po latach

Wszystko o filmie

Trudne i burzliwe powroty, niespełnione marzenia i wielka miłość. Romantyczna i wzruszającą historię ojca i córki, którzy odnaleźli się po latach a nieoczekiwane spotkanie obudzi wspomnienia i odkrywa skrywane rodzinne tajemnice.

Cyd (Brooke Nevin) ma 25 lat. Po śmierci matki próbuje prowadzić i utrzymać szkołę tańca, którą po niej odziedziczyła. Dziewczyna ma plany na przyszłość, zajęta jest przygotowaniami do swojego wymarzonego wesela. Za namową narzeczonego Zacha postanawia sprzedać „taneczny biznes”. Okazuje się, że na akcie własności wciąż widnieje nazwisko jej ojca, którego nigdy nie miała okazji poznać. Tanner Gray (John Schneider) odszedł od jej matki Andrei zanim Cyd pojawiła się na świecie. Oboje byli instruktorami tańca. Ich wyobrażenia o szczęściu nie do końca się zgadzały. Andrea chciała prowadzić spokojne życie w małym miasteczku, a Tanner zamierzał ruszyć na podbój świata. Ich drogi się rozeszły. Wiadomość o konieczności powrotu i załatwienia spraw związanych ze sprzedażą szkoły tańca nie jest jedynym zaskoczeniem dla Tannera. Mężczyzna nie wiedział o istnieniu córki. Przez 25 lat nie kontaktował się z jej matką, ona również go nie szukała. Pojawienie się ojca w życiu Cyd spowoduje spore zamieszanie. Przy okazji na jaw wyjdą rodzinne tajemnice, które do tej pory pozostawały w ukryciu.

romans

zatańcz na moim weselu

Redakcja nowa.tv
date_range 18 maja 2017 schedule 10:42

Opowieść o trójce tancerzy, którzy spotykają się po latach. Muszą stanąć na scenie, aby ratować słynną szkołę tańca swojego zmarłego nauczyciela. To również okazja do naprawienia błędów młodości i powrotu do swojej pasji. W rolę jednego z głównych bohaterów wcielił się niezapomniany Patrick Swayze.

Redakcja nowa.tv
date_range 20 grudnia 2016 schedule 16:07