24h online
Zakochane pary, których uczucie zrodziło się na planie filmowym źródło: flickr/Disney

Zakochane pary, których uczucie zrodziło się na planie filmowym

i przetrwało próbę czasu

Z okazji walentynek przedstawiamy 14 aktorskich par które poznały się na planie filmowym. Ich uczucie zrodziło się przed kamerami, przetrwało próbę czasu, są nierozłączni i szczęśliwie zakochani po dziś dzień.

Goldie Hown  i Kurt Russell

Goldie i Kurt są parą od 1982 roku. Poznali się na planie filmu „Jedyna oryginalna orkiestra rodzinna” (1968), kinowego debiutu Goldie. Już wtedy zaiskrzyło między nimi ale zostali tylko przyjaciółmi. Zagrali razem jeszcze w dwóch filmach ale już jako para. W 1986 roku urodził im się syn Wyatta Russella.

Blake Lively i Ryan Reynolds

Jedna z najpiękniejszych par Hollywood poznała się w 2011 roku na planie filmu „Green Lantern”. Rok później pobrali się a w 2014 roku przyszła na świat ich pierwsza córka James a w zeszłym roku Ines.

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch

Poznali się na planie serialu „Halo Hans!”. O. To była miłość od pierwszego spotkania, a o ich gorącym romansie rozpisywały się media w całym kraju. Są kochającym i wspierającym się małżeństwem, razem wychowują syna Michała.

Daniel Craig i Rachel Weisz

Poznali się 7 lat temu na planie filmu „Dream house” i już niespełna rok później byli małżeństwem. Oboje mają dzieci z poprzednich związków, uchodzą za zgodną parę, chroniącą swojej prywatności.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

To chyba najsłynniejsza para rodzinnego show biznesu. Serialowa para, czyli Kasia i Tomek, została także parą w życiu prywatnym. Wspólnie wychowują bliźniaków: Jana i Franciszka.

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Para poznała się w 1998 roku, na planie „Różowych lat siedemdziesiątych", byli wtedy nastolatkami i już wtedy mieli się ku sobie. Jednak dopiero po 14 latach zdecydowali się na poważny związek. Dwa lata temu przyszła na świat ich córka Wyatt, a rok po jej narodzinach para wzięła ślub.

Penelope Cruz i Javier Bardem

O temperamencie tej pary krążą już legendy. Penelope i Javier poznali się na planie filmu „Szynka, szybka”. I chociaż zakochany Javier zabiegał o miłość pięknej Penelope, ta uległa dopiero w 2007 roku na planie filmu Allena „Vicky Cristina Barcelona”. Trzy lata później para wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci.

Alicia Vikander i Michael Fassbender

Para poznała się na planie filmu „Światło między oceanami", tegorocznego kandydata do Oscara. Wszyscy, którzy film już widzieli, zgodnie twierdzą, że chemia między bohaterami aż przelewa się z ekranu. Do tej pory Alicia i Michael są nierozłączni.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski

Ślub Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego był uwieńczeniem romansu, jaki rozpoczął się na planie „Londyńczyków". Gąsiorowska i Żurawski wystąpili razem także w filmie „Zero” Pawła Borowskiego.

Stephen Moyer i Anna Paquin: 

Ich uczucie rodziło się na planie serialu „Czysta krew" w których oboje byli … wampirami. Pobrali się w 2010 roku, a dwa lata później zostali rodzicami bliźniaków Charlie i Poppy.

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick

Ich miłość rozkwitła na planie „Lemon Sky" w 1988 roku, a zaledwie rok później pobrali się i są ze sobą do dziś! Uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych hollywoodzkich par. Mają dwoje dzieci: syna Travisa i córkę Susie Ruth.

Channing Tatum i Jenna Dewan

Połączył ich film „Step Up: Taniec zmysłów" w 2006 roku. Pobrali się trzy lata później. W 2013 roku przyszła na świat ich pierwsza córka – Everly.

Ryan Gosling i Eva Mendes

Poznali się na planie filmu „Drugie oblicze” w którym zagrali parę. Po zakończeniu zdjęć umówili się na pierwsza randkę i zaczęli się regularnie spotykać. Dzisiaj są jedną z najgorętszych par Hollywood. Mają dwie córeczki o wdzięcznych imionach: Esmeralda i Amanda.

Hollywood

walentynki

Redakcja nowa.tv
date_range 14 lutego 2017 schedule 15:59