24h online
Wywiad z zabójcą. Wszystko o filmie źródło: Kaleidoscope Film Distribution Limited

Wywiad z zabójcą. Wszystko o filmie

Mroczny i brutalny świat przestępców

Bezwzględny zabójca decyduje się na udzielenie wywiadu, w którym opowiada o swoim burzliwym życiu. Doświadczony przez życie ma jedną zasadę – nikomu nie ufać. Pełen akcji sensacyjny thriller z niezwykłą dokładnością pokazuje od podszewki mroczny i brutalny świat przestępców.

Victor (Luke Goss) wychował się w slumsach na przedmieściach Bukaresztu. Od dziecka przebywał wśród przestępców i łotrów. Trafił pod opiekę mafiosa Sergieja. Wyszkolił go na mordercę, bezwzględnego wykonawcę rozkazów. W tym zawodzie nie ma sentymentów. Gdy po niefortunnej akcji gangsterzy żądają kozła ofiarnego, Sergiej zamierza poświęcić swojego wychowanka. Victor czuje się zdradzony i oszukany. Pozoruje własną śmierć i wyjeżdża do Londynu. Szybko znajduje uznanie miejscowej mafii.

Przechodzi dodatkowe szkolenia i staje się niezawodną maszyną do zabijania. Spotyka na swojej drodze piękną Bethesdę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Gdy na świecie pojawia się dziecko, Victor podejmuje decyzję o zakończeniu „kariery”. Chciałby stworzyć rodzinę i odnaleźć spokój. Nie pozwolą mu jednak na to demony przeszłości. Mężczyzna nie spodziewa się, że ponownie zostanie zdradzony prze najbliższą osobę.

thriller

wywiad z zabójcą

Redakcja nowa.tv
date_range 22 listopada 2016 schedule 16:19