24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Więcej niż słowa. David Duchowny w roli głównej. Zobacz online za darmo [WIDEO]

Wszystko o filmie

Więcej niż słowa z Davidem Duchovnym i Hope Davis to wzruszająca historia małżeństwa, które po śmierci córki chce stworzyć szpital dziecięcy. Ma być on upamiętnieniem dziecka i spełnieniem marzeń Marii o pomaganiu innym. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Więcej niż słowa rozpoczynają się bardzo sielankowo. John Fareri i jego żona Brenda mają czworo dzieci, szczęśliwy dom i udane kariery zawodowe. Jednak w pewnym momencie spokojna fabuła zamienia się w burzę. Ich najmłodsza, urocza i pełna życia córka zostaje zabrana do szpitala. Lekarze początkowo zapewniają, że to nic poważnego. Jednak nieoczekiwanie Maria umiera. Rodzina jest w rozpaczy. Pogrążony w żałobie ojciec (David Duchovny) chciałby spełnić marzenie swojej córki i zrobić coś, co pomoże innym dzieciom. Tak rodzi się pomysł na stworzenie szpitala dziecięcego. Rodzice rozpoczynają batalię o budowę miejsca, gdzie dzieci będą miały szansę na odpowiednie leczenie. W opisie nie mogłoby zabraknąć wątku, że rodzice zrobią wszystko, aby historia Marie już nigdy więcej się nie powtórzyła.

Patrząc na pełną obsadę trzeba zwrócić uwagę na Davida Duchovnego. Znany z takich produkcji jak: Californication, Z Archiwum X i Ewolucja, w Więcej niż słowa gra bardzo zaskakująco stonowaną postać. Oprócz niego w obsadzie wystapili: Hope Davis, Craig Bierko, Timothy Hutton, Xandler Berkeley. Oryginalny tytuł filmu brzmi: Louder Than Words.

david duchovny

dramat

więcej niż słowa

Redakcja nowa.tv
date_range 11 maja 2017 schedule 11:16