24h online
Wichry namiętności. Brad Pitt i Anthony Hopkins w hicie TV źródło: Colgems Produtions LTD

Wichry namiętności. Brad Pitt i Anthony Hopkins w hicie TV

Epicka historia amerykańskiej rodziny początku XX wieku

Trzech braci zakochanych w jednej kobiecie zostaje wystawionych na próbę w obliczu wojny i potęgi miłości. Wichry namiętności to znakomity przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie. Brad Pitt i Anthony Hopkins w burzliwej rodzinnej historii już 4 lutego o godz. 21:30.

Fabuła Wichrów namiętności oparta jest na noweli Jima Harrisona. Pułkownik Ludlow żyje na odludnym ranczo u podnóży gór Montana. Wychowuje trzech synów. Najstarszy Alfred jest poważny i odpowiedzialny. Chce robić karierę polityczną. Najmłodszy Samuel to wrażliwy idealista. Średni Tristan jest młodzieńcem niespokojnym i nieposkromionym. Jego siła i nieokrzesanie są motorem napędowym akcji.

Wichry namiętności. Kobieta w męskim świecie

Opis Wichrów namiętności nie byłby jednak pełny, gdyby nie przedstawić kluczowej postaci w fabule. W tym męskim świecie pojawia się bowiem kobieta. Susannah jest piękna oraz inteligentna i na zawsze zmieni losy rodziny. Rywalizujący ze sobą bracia, wbrew ojcu, ruszają na wojnę. Nie wszyscy z niej wrócą, a świat jaki zastaną daleki będzie od idealnego.

Wichry namiętności. Oscar za zdjęcia

Pełna obsada Wichrów namiętności zawiera najgłośniejsze nazwiska kina. W filmie zagrali: Anthony Hopkins, Brad Pitt, Aidan Quinn, Henry Thomas, Julia Ormond. Film pojawił się na ekranach amerykańskich kin pod koniec 1994 roku i od razu zebrał świetne recenzje, które nie umknęły Amerykańskiej Akademii Filmowej. Obraz dostał 8 nominacji do Oscara i zdobył statuetkę za zdjęcia.

wichry namiętności

wojenny

melodramat

Redakcja nowa.tv
date_range 26 stycznia 2017 schedule 11:16