24h online
Transporter. Wszystko o serialu źródło: Lagardere Studios Distribution

Transporter. Wszystko o serialu

Drugi sezon w każdą sobotę o 20:30

Frank Martin dostarczy na czas każdą przesyłkę. Jest szybki, nie zadaje pytań i zawsze wywiązuje się z zadania. Były agent sił specjalnych wykona każdą niebezpieczną misję swoim szybkim samochodem. Pełen akcji i napięcia serial powstał na podstawie kinowego hitu wg scenariusza Luca Bessona.

Frank (Chris Vance) ciężko pracuje, aby zarobić na życie. To porządny gość z zasadami. Działa według swojego kodeksu. Po pierwsze: nigdy nie zmieniaj umowy, po drugie: żadnych nazwisk, po trzecie: nie zaglądaj do przesyłki. Jeśli stosujesz się do reguł gry, wszystko musi się udać. Niestety rzeczywistość czasem wymyka się spod kontroli.

Dlatego jego praca jest tak niebezpieczna i nieprzewidywalna. Frank będzie musiał uciekać przed policją, przestępcami, a nawet pięknymi kobietami. Wda się w mroczne rozgrywki między gangsterami, agentami specjalnymi i zwykłymi rzezimieszkami. Swoim szybkim autem będzie gnał po ulicach Berlina, Nowego Jorku i Paryża, aby dostarczyć na czas do luksusowych hoteli, opuszczonych magazynów, czy nocnych klubów, tajne przesyłki. Milion euro, serce do transplantacji, prototyp silnika, czy skradzione mikroczipy – nieustraszony kurier do zadań specjalnych rusza do akcji.

serial akcji

transporter

luc besson

serial

Redakcja nowa.tv
date_range 24 listopada 2016 schedule 13:52