24h online
Tornado. Wszystko o filmie źródło: Cinephil France S.A.S.

Tornado. Wszystko o filmie

Łowczyni tornad kontra śmiercionośny żywioł

Dr April Saunders poświęciła swoje życie na badanie niszczycielskiej siły tornada. Śmiercionośny żywioł przed laty zabrał rodziców odważnej pani meteorolog. Teraz zbliża się do miasta, w którym mieszka jej rodzina.

Wiele lat temu, April i jej brat byli świadkami śmierci swoich rodziców. Patrzyli w oko cyklonu, który zabił najbliższe im osoby. To zaważyło na ich późniejszych wyborach. April została cenioną badaczką anomalii klimatycznych. Nauczyła się jak przewidywać miejsce powstania i siłę tornada.

Sean zamieszkał w Seattle, bezpiecznym mieście, prawie nigdy nie nawiedzanym przez trąby powietrzne. Po latach próbują odnowić kiedyś łączącą ich więź. Gdy April wraz z córką wybierają się do Seattle, nad miasto nadciąga burza. Łowczyni tornad musi znaleźć sposób, aby uratować bliskich przed niespodziewanym żywiołem siejącym zniszczenie.

dramat

tornado

Redakcja nowa.tv
date_range 16 stycznia 2017 schedule 13:22

Ryan Bingham, brawurowo zagrany przez Georga Clooney’a, jest specjalistą od zwalniania ludzi. Żyje w podróży – jego dom to lotniska, pierwsza klasa w samolocie i eleganckie hotele. Przystojny i uwodzicielski Ryan wiedzie wygodne życie bez zobowiązań, a najbardziej ceni sobie wolność i korzystanie z przyjemności. Gdy poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 listopada 2016 schedule 15:15