24h online
Termin. Gdy depresja wpędza w samotność a ta prowadzi do obłędu… źródło: Epic Pictures Group Inc.

Termin. Gdy depresja wpędza w samotność a ta prowadzi do obłędu…

Wszystko o filmie

Przechodząca depresję scenarzystka w ucieczce przed byłym mężem, jedzie do opuszczonego domu, w którym zamierza odpocząć i stworzyć fabułę nowego filmu. Jednak samotność nie jest jej sprzymierzeńcem… Jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej w 2009 roku Brittany Murphy. Utalentowana aktorka miała zaledwie 32 lata.

Młoda i utalentowana scenarzystka Alice Evans przechodzi załamanie nerwowe. Po jakimś czasie próbuje wrócić do normalnego życia. Czekają na nią przede wszystkim zobowiązania zawodowe. Dziewczyna musi jak najszybciej dokończyć zamówiony wcześniej scenariusz. W tym celu przenosi się do starego wiktoriańskiego domu. Wkrótce po przyjeździe Alice staje się świadkiem niepokojących zdarzeń. Niejasne wizje i podejrzane hałasy zaczynają działać na wyobraźnię nowej lokatorki. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kobieta znajduje na strychu tajemniczą kasetę wideo. Alice nie wie już, co jest prawdą, a co objawem powracającej choroby psychicznej.

Debiut reżyserski Seana McConville'a to jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej w 2009 roku Brittany Murphy. Aktorka miała zaledwie 32 lata. Nastrojowe zdjęcia są dziełem Rossa Richardsona. Film zbierał dobre recenzje. W pełnej obsadzie obok Murphy wystąpili między innymi: Thora Birch, Marc Blucas oraz Tammy Blanchard.

thriller

brittany murphy

termin

film grozy

Redakcja nowa.tv
date_range 4 kwietnia 2017 schedule 12:31