24h online
Termin. Jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej Brittany Murphy źródło: Epic Pictures Group Inc.

Termin. Jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej Brittany Murphy

Niedziela, 21:40

Debiut reżyserski Seana McConville'a to jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej w 2009 roku Brittany Murphy. Aktorka miała zaledwie 32 lata

Młoda i utalentowana scenarzystka Alice przechodzi załamanie nerwowe. Po jakimś czasie próbuje wrócić do normalnego życie. Czekają na nią przede wszystkim zobowiązania zawodowe. Dziewczyna musi jak najszybciej dokończyć zamówiony wcześniej scenariusz. W tym celu przenosi się do starego wiktoriańskiego domu.

Termin. Film z  Brittany Murphy. Opis

Wkrótce po przyjeździe Alice staje się świadkiem niepokojących zdarzeń. Niejasne wizje i podejrzane hałasy zaczynają działać na wyobraźnię nowej lokatorki. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kobieta znajduje na strychu tajemniczą kasetę wideo. Alice nie wie już, co jest prawdą, a co objawem powracającej choroby psychicznej.

Termin. Film z  Brittany Murphy. Pełna obsada

Debiut reżyserski Seana McConville'a to jeden z ostatnich filmów tragicznie zmarłej w 2009 roku Brittany Murphy. Aktorka miała zaledwie 32 lata. Nastrojowe zdjęcia są dziełem Rossa Richardsona. Film zbierał dobre recenzje. W pełnej obsadzie wystąpili między innymi: Brittany Murphy, Thora Birch, Marc Blucas Tammy Blanchard.

thriller

brittany murphy

termin

Redakcja nowa.tv
date_range 7 lutego 2017 schedule 13:00