24h online
Teraz Ja! źródło: NOWA TV

Teraz Ja!

Przegląd wydarzeń Tomasza Sekielskiego – niedziela, 18:55

Tomasz Sekielski z powodzi informacji, które zalewają nas codziennie wyłowi te rzeczywiście istotne, mające realny wpływ na nasze życie i naprawdę interesujące widzów.

Kliknij i zobacz wszystkie odcinki programu

Prowadzący program Teraz Ja! nie zamierza skupiać się wyłącznie na polityce i politykach, których często jałowe spory zdominowały publiczną debatę. Nie interesują go organizowanie kolejnego politycznego ringu albo zapasów w propagandowym kisielu.

W każdy niedzielny wieczór w nieco luźniejszej konwencji, z dystansem do otaczającej nas rzeczywistości i siebie samego, Tomasz Sekielski będzie wraz z zaproszonymi do studia gośćmi szczerze, bez znieczulenia rozmawiał na najważniejsze tematy, którymi żyje Polska i świat.

Nie będzie to jednak kolejna telewizyjna audycja z gadającymi głowami. Ambicją programu jest połączenie klasycznego wywiadu z program typu „one man show” i reporterskimi relacjami z kraju.

– Przez ostatnie dwa lata jeździłem po świecie realizując reportaże m.in. o islamskich ekstremistach, kryzysie migracyjnym, narkotykowych kartelach i wojnie na Ukrainie. Teraz wracam na krajowe podwórko, aby ponownie opowiadać o Polsce z Polski. Chcemy stworzyć program, którego obecnie nie ma w ofercie innych telewizji mówi Tomasz Sekielski.

– Program, w którym będzie miejsce na poważną dyskusję, trudne pytania, dziennikarskie śledztwa i prowokacje, ale także żart i uśmiech. Wykorzystam swoje prawie dwudziestoletnie telewizyjne doświadczenia, aby przy wsparciu znakomitej ekipy redakcyjnej jeszcze raz zaskoczyć swoich widzów dodaje.

tomasz sekielski

program publicystyczny

teraz ja!

Redakcja nowa.tv
date_range 3 listopada 2016 schedule 15:26
Gen. Skrzypczak: Macierewicz nie dotrzymał deklaracji
Gość „Teraz ja” o sytuacji w polskiej armii

– Ponad rok temu, kiedy Antonii Macierewicz objął stanowisko szefa MON, czekaliśmy na efekty jego działania. Deklaracje naprawdę były takie, że można było nabrać przekonania, iż minister Macierewicz wie, co robi – przyznał w programie „Teraz ja!” generał broni SZ RP w stanie spoczynku Waldemar Skrzypczak.

Redakcja 24 godziny
date_range 20 marca 2017 schedule 08:53