24h online
Szepty przeszłości. Nowy serial w każdą niedzielę w NOWA TV źródło: Lagardere Studios Distribution

Szepty przeszłości. Nowy serial w każdą niedzielę w NOWA TV

W każdą niedzielę o 20:30 w NOWA TV

Po latach Maud wraca w rodzinne strony na pogrzeb brata, Etienne'a, który zginął w wypadku samochodowym. Niespodziewanie okazuje się, że mężczyzna zapisał jej w spadku rodzinną kawiarnię i oddał pod opiekę trójkę swoich dzieci...

Po dwudziestu latach Maud wraca w rodzinne strony na pogrzeb brata, Etienne'a, który zginął w wypadku samochodowym. Niespodziewanie okazuje się, że mężczyzna zapisał jej w spadku rodzinną kawiarnię i oddał pod opiekę trójkę swoich dzieci. Nastoletni Ben i Lola nie kryją swojej niechęci do ciotki. Jedynie 8-letni Pierrot okazuje jej sympatię. Wkrótce sytuacja kobiety komplikuje się jeszcze bardziej, gdy lokalna społeczność odkrywa, że w Paryżu pracuje ona jako striptizerka.

Maud (Emma Colberti) przed laty była bohaterką skandalu, który wstrząsnął społecznością małego miasteczka Aubeterre. To rzekomo przez nią zginął w tajemniczych okolicznościach miejscowy chłopak, Bob. Oskarżona o romans z żonatym mężczyzną Maud uciekła do Paryża, marząc o karierze tancerki. Ambitnych planów nie udało jej się zrealizować i ostatecznie musiała zaakceptować rolę striptizerki.

Po latach Maud wraca w rodzinne strony na pogrzeb brata, Etienne'a, który zginął w wypadku samochodowym.

komediodramat

szepty przeszłości

seriale

Redakcja nowa.tv
date_range 17 stycznia 2017 schedule 13:04

Amerykańska tragikomedia na podstawie autobiograficznej powieści Nory Ephron w której dziennikarka opisuje historię swojego burzliwego związku z Carlem Bernsteinem, publicystą Washington Post znanego z odkrycia afery Watergate. Na pieszym planie aktorski duet marzeń: Meryl Streep i Jack Nicholson, a na drugim planie nie mniej ciekawie: Jeff Daniels, debiutujący Kevin Spacey i sam Milos Formana w pamiętliwym epizodzie.

Redakcja nowa.tv
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 14:02