24h online
Srebrny rumak. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Srebrny rumak. Wszystko o filmie

Russell Crowe kontra rumak

Nocą, podczas szalejącej burzy, chcąc dodać nieco otuchy córce Indi, matka opowiada historię pięknego, dzikiego rumaka Thowry.

Urodzony z urodziwej klaczy Bell-Bell już jako źrebię zachwycał unikalną kremową maścią, a jego grzywa i ogon w świetle księżyca wyglądały jakby utkane ze srebra. Zanim jednak stał się królem dzikich, kochających wolność rumaków, musiał wiele znieść.

Podczas zimy, w pokrytych śniegiem i lodem górach, trudno było o pożywienie i schronienie przed mrozem i zimnymi wiatrami. Przetrwał, ale gdy nadeszły cieplejsze dni, w góry wrócili ludzie. Wiedzeni żądzą zysku pragnęli łapać znane z piękna i wytrzymałości dzikie konie.

Jeden z łowców postanowił schwytać legendarnego rumaka i staje się to jego obsesją. Rozpoczyna się bezwzględna walka zwierzęcia z tajemniczym nieznajomym (Russell Crowe)... Adaptacja znanej powieści Elyne Mitchell pod tym samym tytułem.

film familijny

srebrny rumak

dramat

Redakcja nowa.tv
date_range 21 grudnia 2016 schedule 13:39

Ryan Bingham, brawurowo zagrany przez Georga Clooney’a, jest specjalistą od zwalniania ludzi. Żyje w podróży – jego dom to lotniska, pierwsza klasa w samolocie i eleganckie hotele. Przystojny i uwodzicielski Ryan wiedzie wygodne życie bez zobowiązań, a najbardziej ceni sobie wolność i korzystanie z przyjemności. Gdy poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 listopada 2016 schedule 15:15