24h online
Spiski i kłamstwa w Modzie na sukces źródło: publicity materials/JPI

Spiski i kłamstwa w Modzie na sukces

Nowości w serialu

Kłamstwo ma krótkie nogi. W tym tygodniu boleśnie przekona się o tym wielu bohaterów Mody na sukces – kto, jak i przez kogo zostanie zdemaskowany? Dowiecie się o 19:30 w NOWA TV!

IDŹ NA CAŁOŚĆ

Już niebawem Pam zjawi się w biurze Nicka i poprosi go, by wziął z nią udział w jej ulubionym teleturnieju Idź na całość. Zaskoczony Marone zgodzi się, bo wie, że w przeciwnym razie straci swojego szpiega w Forrester Creations. Choć formuła programu w żadnym stopniu nie pasuje do właściciela domu mody, mężczyzna zaciśnie zęby i włoży kostium… homara. Ku rozpaczy Nicka, prowadzący zaprosi ich do udziału w grze, co oznacza, że on i podekscytowana Pam zostaną pokazani w telewizji. Oboje nie przypuszczają, że wierną fanką teleturnieju jest również Donna, która korzystając z chwili wolnego czasu, akurat włączy telewizor. Siostra Brooke dozna szoku, gdy zobaczy swojego ukochanego ze znienawidzoną Pamelą. Niebawem kobieta połączy fakty i stanie się dla niej jasne, dzięki komu Jackie M zdobyła projekty Forresterów.

ZAMKNIĘTA NA STRYCHU

O tym, że Katie nie przepada za Steffy, wiadomo nie od dziś. Nic więc dziwnego, że nagłe ozdrowienie synowej wzbudzi u niej podejrzenia. Katie ukradnie zdjęcia rezonansu zrobionego w Meksyku i skonsultuje je z lekarzem, który leczył Steffy kilka miesięcy wcześniej, tuż po jej wypadku w wannie. Kiedy kobieta potwierdzi swoje przypuszczenia, natychmiast domyśli się, że Bill również maczał palce w tej intrydze. Konfrontacja małżonków będzie gorąca, zwłaszcza, że Spencer zażąda od Katie, by zachowała swoje odkrycie dla siebie. Gdy ta go nie posłucha… uwięzi ją na strychu. Bill nie przyjmuje do wiadomości, że jego syn mógłby porzucić Steffy i wrócić do Hope. Pech zechce, że Liam i Steffy właśnie wrócą do domu. Jak zareagują na hałasy z poddasza?

PLAN DOSKONAŁY

Czy można być projektantem, mimo że nie umie się rysować? Rick marzy o własnej kolekcji a przebiegła Amber o powrocie do łask Forresterów. Oboje zawiążą więc sojusz. Rick przedstawi projekty Moore jako swoje, a te wzbudzą zainteresowanie Erica i Ridge’a. Brooke będzie zachwycona, że jej syn również odkrył w sobie talent. Jakież będzie jej rozczarowanie, gdy nakryje go w gabinecie z Amber i odkryje, że to ona jest autorką najnowszych szkiców. Rick będzie błagał matkę, by nie wydała go przed Ridgem. Po czyjej stronie stanie Brooke?

moda na sukces

serial nowa tv

Redakcja nowa.tv
date_range 20 marca 2017 schedule 14:04

Pewnie każdy z Was zapomniał już o choince, prezentach i świątecznym obżarstwie. Na kolejną wigilię musimy niestety poczekać do grudnia, jednak świąteczną atmosferę możemy przeżyć ponownie, a wszystko za sprawą najnowszych odcinków Mody na sukces, które NOWA TV pokaże w najbliższych dniach.

Marek Marek Lewandowski serwis moda-na-sukces.blog.pl
date_range 16 lutego 2017 schedule 13:50